• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Levent-Akkaya-Esmalar-Ve-Melekler/195763533846290?ref=hl
  • https://plus.google.com/u/0/+LeventAkkayaRota/photos
  • https://twitter.com/RotaAkademi

HAKKIMIZDA

Değerli dostlarım;

Yaklaşık altı yıldır web sitelerimiz aracılığıyla online olarak veya farklı illerde düzenlediğimiz bire bir seminer ve eğitimlerimizle sizlerle buluşmaktayız. 

Kişisel gelişim, motivasyon, bireysel ve kurumsal koçluk, Astroloji ve spritüel alanlarda yaptığımız çalışmalarımız sayesinde yurt içi ve yurt dışında binlerce danışanımızla buluşma fırsatımız oldu.  

Sosyal ağlarımızda ve web sitelerimize kayıtlı yaklaşık 150.000 kişilik topluluğumuzla haftalık yayınlarımızı ve alanımıza dair gelişmeleri zevkle paylaşmaktayız. 

Danışan ve danışılan ilişkisinden çok dostluklara yöneldiğimiz bu topluluğumuz her geçen gün daha da büyümektedir.  

Sizlere kendim hakkında kısaca bilgi verecek olursam;

15.11.1978 İstanbul doğumluyum, eğitim ve kariyer nedenleriyle İstanbul, Antalya, izmir, Bursa ve Ankara illerinde yaşadım.  

Kimya, Turizm Otelcilik ve Felsefe eğitimleri gördüm. 

Şu anda Levent Akkaya Rota Danışmanlık adıyla 2 adet web sitesi üzerinden online olarak ve farklı illerde düzenlediğimiz seminer ve eğitimlerle hizmet vermekteyim. 

Başta Aktüel dergisi ve çeşitli Tv pogramlarında Esma Ül Hüsna ve Astroloji bağlamlı haberlerimiz ve sohbetlerimiz sayesinde daha büyük bir kitleye ulaşmaya başladık. 

Merkez ofisimiz Yalova’da, eğitim ve seminer ofisimiz İstanbul / Bostancı ilçesindedir. 

Online hizmetlerimizden vakit buldukça farklı illerde seminer ve eğitim aktivitelerine de katılmaktayız. 

 

Web sitelerimizde sizlere ulaştırmaya çalıştığımız programlar ve ürünler yaklaşık 6 yıllık bir geçmişe dayanan ve Türkiyede ilk defa kişiye özel olarak uygulanan hizmetlerdir.

Danışanlarımızla sevgi, saygı ve güven çerçevesinde buluştuğumuz her noktada amacımız, yaşamlarınıza fayda verecek yönleri size en doğru şekilde iletmektir. 

Aşağıdaki iletişim yollarından doğrudan bize ulaşabilir, sorularınızı ve isteklerinizi iletebilirsiniz. 

Sizden ricamız uzun cevaplar getiren sorularınızı telefonla danışmanızdır.

Telefonla iletişimimiz saat 11:00 - 19:00 arasındadır lütfen bu vakitlere özen gösterelim. 

Mail veya whatsapp dan her zaman bize yazabilirsiniz, en kısa zamanda cevap vermeye çalışacağız. 

 

Gsm / Whatsapp : 0533 682 78 78 

Mail  : levent@rotaakademi.com 

 

Çalışmalarımızın hiç biri tanı ve tedavi içermez, amacımız, kişisel değer ve gelişim yolunda size hizmet vermektir, tıbbi ve ruhi rahatsızlıklarınız için lütfen hekimlerinize başvurunuz. 

Selam ve sevgiyle

Levent Akkaya 

 

ÜYEMİZ OLUN  

Değerli dostlarım, sosyal paylaşım alanlarında veya yüz yüze gerçekleşen çalışmalarımızla birbirimize ulaşabilsek de biliyorsunuz ki bu alanlar farklı nedenlerle kısıtlanabiliyor, bu yüzden aşağıdaki link'e tıklayıp, iki dakikanızı ayırarak, ücretsiz olarak site üyemiz olursanız, her şeye rağmen bu kanaldan buluşabilir ve sizi aktivitelemizden haberdar edebiliriz.