LEVENT AKKAYA

Profesyonel Danışmanlık ve Eğitim Hizmetleri

Üyelik Girişi
Site Menüsü
Site Haritası
BİZ SİZİ ARAYALIM

ESMA ÜL HÜSNA ANAHTAR ÇALIŞMALARI

ESMA ÜL HÜSNA ANAHTAR ÇALIŞMALARI

 ''Yaşamın anahtarı elinizde olsa, önce hangi kapıyı açmak isterdiniz'' ?

Tekamül ve Gelişim Yolu Olarak Esma Ül Hüsna

Sevgili dostlarım yüce Allah'ın yarattığı tüm oluşlar üzerindeki tecellisini yansıtan, manalarındaki bilinç ve kuvvetle tüm varoluşun hayat bulmasını ve düzen içinde sürmesini sağlayan Esmaların muhteşem ışığına hoş geldiniz.

Esma Ül Hüsna Anahtar çalışmaları, Esmaların belli bir sistem içinde, tamamen kişiye özel bir şekilde, yaşamınızda şu an gerçekleşen sorunlara neden olan sebeplere çözüm bulmak veya ilerlemek istediğiniz amaçlara dair yükseltmeniz gereken yönlere destek olmak amacıyla hazırlanan çalışmalar bütünüdür. 

Yaşam, tüm yönleriyle dengede kalması gereken bir oluşlar bütünüdür, karşımıza çıkan her engel, kişiliğimizde hissettiğimiz her boşluk, zamanla yaşamlarımızın düzgün giden yönlerini de etkileyecektir, yapılması gereken, doğru bir şekilde sorunların dalları yerine kökenine yönelerek çözümünü ve yükselişini sağlamaktır.

Anahtar çalışmalarımız ve Esmalar hakkında aklınıza takılabilecek sorulara elimizden geldiğince cevap vermeye çalıştığımız aşağıdaki tanıtım metnini ve linkler halinde paylaşacağımız Esma Ül Hüsna hakkında bilgiler içeren yazılarımızı dikkatlice okumanızı tavsiye ederiz,  çalışmalarımız hakkında soracağınız tüm sorular ve randevu istekleriniz için sayfa sonundaki iletişim yollarından bize ulaşabilirsiniz. 

Esma Ül Hüsna çalışmaları bir tedavi veya terapi yöntemi değildir, hiç bir ruhsal ve bedensel sağlık hizmetinin yerini tutmak amacıyla hazırlanmamıştır.

Yaşam yolunuzda size muhteşem bir bilinç, motivasyon ve hakimiyet sağlayacak bu yolda buluşmak dileğiyle.

Sevgi ve saygılarımla.

Levent AKKAYA

 

 

ESMA ÜL HÜSNA NEDİR


 Esma Ül Hüsna en genel tanımıyla, her şeyin kaynağı olan yüce Allah'ın(c.c.) yarattığı tüm noktaların yapısını belirleyip, düzenini ve birbiriyle olan ilişkilerini sağladığı manalar bütünüdür.

Esma Ül Hüsna dışarıdan alınan bir etki değildir, tüm evrende, her yapının özelliklerini oluşturduğu gibi bizlerin de bilincini, kişiliğini, maddi - manevi tüm oluşlarını oluşturan ve yansıtan muhteşem kuvvetlerdir.

Yaratılan her zerre, yapısında bulundurduğu ve öne çıkan esması dahilinde özelliklere ve var oluş gücüne sahiptir, tüm oluşlar yaratanın Hayy Esmasıyla hayat bulur, Kayyum Esmasıyla belli bir düzende ilerler, Alim esmasıyla bilgi sahibi olur, Semi Esmasıyla duyar, Basir Esmasıyla görür ve anlar, Kadir Esmasıyla yapabilme gücüne sahip olur, Vedud Esmasıyla sevgiyi ve onunla ilgili her şeyi idrak eder ve yaşar...

O oluş, yapısında hangi Esmalar ön plana çıkmışsa o özellikleri daha yoğun yansıtacak ve o kişilikle yaşam yoluna devam edecektir.

Elbette ki çok yüzeysel olarak aktardığımız bu anlatım Esma Ül Hüsna'nın sadece genel tanımıdır, daha detaylı bilgi edinmek isteyen dostlarımız aşağıdaki linklerden Esma Ül Hüsna ile ilgili yazılarımıza ulaşabilir.

 ESMA ÜL HÜSNA NEDİR

 ESMA ÜL HÜSNA NEDEN ÖNEMLİ

 ESMALAR HANGİ YÖNDE GELİŞİM SAĞLAR

 ESMALAR NEDEN KİŞİYE ÖZEL UYGULANMALI

 BİRİMSELLİKTEN BÜTÜNSELLİĞE ESMALAR

 BURÇLARA GÖRE ESMA ÜL HÜSNA NEDİR

 ESMA ÜL HÜSNA ÇALIŞMALARI NEDEN BAŞARILI OLUR

 

ESMA ÜL HÜSNA ANAHTAR ÇALIŞMALARI NASIL HAZIRLANIR Esma Ül Hüsna anahtar çalışmaları
tamamen kişiye özel bir sistem olarak hazırlandığından çalışma hakkında kaydınızı tamamladıktan sonra sizinle kararlaştıracağımız saatte bizim tarafımızdan aranarak çalışma için gerekli bilgilerin alınacağı Tespit görüşmesi yapılır. (30 - 45 Dakika)

Bu tespit görüşmesinde;

-Doğum bilgileriniz (Astrolojik olarak doğum haritanızın incelenmesi için)

-Şu  an yaşamınızdaki engeller ve köken nedenleri.

-Yaşamınızda ilerlemek istediğiniz yön ile ilgili yükseltmek istediğiniz kişisel özellikleriniz.

Konuları çeşitli görüşme teknikleriyle belirlenir.

Çalışma için gereken bilgiler sağlandıktan sonra size belirttiğimiz süre içinde adrese teslim olarak (sadece yurt içi gönderilerde kargo ücreti tarafımızdan karşılanır, yurt dışı gönderiler mail yoluyla yapılır)

Çalışmalarımız 41 günlük süreç içinde her gün uygulamanız gereken Esmalarınızı, size özel hazırlanacak günlük olumlamalarınızı ve Esmal Ül Hüsna'nın kullanımı hakkında gereken bilgileri içeren yaklaşık 65 - 70 sayfalık eksiksiz bir bütün olarak iletilir.

Çalışmalarımızı kurgulayış şeklimizdeki günlük planlarla, her gün karışıklığa neden olamayacak şekilde takibinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

ÇALIŞMALARIN İÇERİĞİ NEDİR ?


 Esma Ül Hüsna Anahtar Çalışmaları tüm yaşamınızı tam bir bütün olarak ele aldığımız, sizlerin kişisel özellikleri kadar, dışarıdan gelen etkilerin de incelendiği bir bütündür.

Çalışma için sizinle yapacağımız tespit görüşmesinde alınan bilgiler ışığında aşağıdaki yollar izlenerek çalışmanız Hazırlanır.

1- Doğum Bilgileriniz;

Her birimizin bilincini ve doğrudan kişiliğini etkileyen en büyük faktörlerden bir doğduğumuz anda aldığımız Evrensel dizilim etkisidir, buna Astrolojik etki de diyebiliriz.

Bu etki yaşam evlerimizde konumlanıp her biri farklı özelliklere ve Esmalara sahip gezegenlerin bizlere kişilik temelimizi verdiği evrensel yansımalar olarak açıklanabilir.

Çalışmamız için ilk adım doğum bilgilerinizle yaşam evlerinize bakılarak bu yönde almış olabileceğiniz negatif etkileri dengeleyecek Esmaların belirlenmesidir.

2- Engeller, Sorunlar ve Kökenleri

Çalışmamızı bu adımında sizinle yaptığımız tespit görüşmemizde edindiğimiz bilgiler ışığında yaşam yolunuzda şu an sizi durduran, ilerlemenizi zorlaştıran tüm etkilere yönelik hazırlanacak Esmalar tespit edilir.

3- İlerlemek İstediğiniz Yön İçin Destek

Her birimizin yaşamında farklı hedefleri ve idealleri vardır, Esma Ül Hüsna sadece sorunların giderilmesi için değil, yaşamınızda ve kişiliğinizde, hedefleriniz doğrultusunda çok daha hızlı ilerlemenizi sağlayacak etkiye ulaşmanız amacıyla da zikredilir.

Şöyle düşünün;

Size yaşamınızın en büyük fırsatını altın bir tepside sunsam da onu görebilecek, onu elinizde tutacak, onu yapabilecek güce ve kaynağa sahip değilseniz, bu fırsatın size hiç bir faydası olmayacaktır.

Bildiğiniz gibi yaşamlarımız onu fark edebildiğimiz, görebildiğimiz ve hakim olabildiğimiz kadardır, Esmaların getireceği bilinç sayesinde yaşayacağınız gelişimler sizi hiç bir öğretide olmadığı kadar hızlı ve güçlü bir şekilde geliştirecektir.

Unutmayınız ki Esma Ül Hüsna bir bilinç uyanışıdır. 

 

NEDEN ALTIN ANAHTAR İLE BAŞLAMALIYIM

 Esma Ül Hüsna çalışmaları da tüm yaratılış gibi belli bir sistem taşımaktadır, tamamen sizin yaşam döngünüze göre kurulacak bu düzen için öncelikle Altın Anahtar çalışmasıyla başlamalısınız.

Bu çalışmamız yaşamınızda ve kendinizde ilerletmek istediğiniz her yön için hazırlanan harika bir temeldir, bu temel ne kadar sağlam olursa yolunuza o kadar rahat devam edersiniz.   

Diğer tüm anahtar çalışmalarımız yaşam yolunuzda ilerideki dönemlerde ortaya çıkabilecek, tek bir noktada yaşayacağınız duraksamalara veya hız kazanmak amacıyla kendi yapınızı geliştirmeniz amacıyla hazırlanmaktadır.

Dilerseniz Altın Anahtar çalışmamızdan sonra sizin için önem derecesine göre diğer çalışmalarımıza da katılıp Esmaların getireceği bilincin alanını genişletebilirsiniz. (Zorunlu değildir)

Sevgili dostlarım, Esma Ül Hüsna sınırsız bir alandır, aynı bizim bilinçlerimiz ve gelişimimiz gibi, bu yüzden bu muhteşem bütünden alacağınız etkiyi aklınızda sınırlandırmayınız, hedeflerinizi küçültmeyiniz. Esmaların manalarıyla size açılan kapıdan yaşamınızın her yönüne dair akış gerçekleşecektir. 

Hayata ve kendinize dair bu hakimiyet ve yapabilme gücü size şimdi olduğunuz yerde düşündüklerinizden çok fazlasını gösterecek güce sahiptir. 

 

ÖDEMELERİNİZ ve ÇALIŞMA TESLİMİ  HAKKINDA 

Sevgili dostlar, Esma Ül Hüsna çalışmalarımız kişiye özel hazırlanan bir programıdır ve yaklaşık 65-70 sayfalık, günlük olarak takip edeceğiniz eksiksiz bir klavuz olarak hazırlanır.

Çalışmaların tamamlanama süresi yoğunluğumuza ve bekleyen çalışmalarımıza göre 5 - 7 gün almaktadır, lütfen süre hakkında sabır gösteriniz. 

Kargolarınız ödemesi bizim tarafımızdan yapılarak, MNG kargo ile belirttiğiniz adrese veya isteğinize göre size en yakın şubeye gönderilir. 

ÖDEME YÖNTEMLERİMİZ

 

BANKA HAVALE / EFT ÖDEMELERİ 

 

Yandaki logoya tıklayarak banka hesap bilgilerimize ulaşabilirsiniz. 

 

 

KREDİ KARTI İLE ÖDEME YÖNTEMLERİ 

 

  KREDİ KARTIYLA ÖDEME (TEK ÇEKİM)

Çalışma ücretlerinizi her çalışmanın altında bulunan PayPal ''Şimdi Satın Al'' logosuna tıklayarak kredi kartı ile yapabilirsiniz. 

PayPal Dünyaca kullanılan, kredi kartı ödemelerinde en güvenli yollardan biridirkart bilgileriniz sitemize ulaşmaz. 

 


KAPIDA ÖDEME SİSTEMİ

 

Kredi kartı kullanmak istemiyor veya banka havalesi ile uğraşmak istemiyorsanız, ödemenizi kargonuzu teslim alırken kapıda nakit olarak yapabilirsiniz.
Kapıda ödeme sistemini kullanmak isterseniz bunu tespit görüşmesi sırasında  belirtiniz.  Ödemelerinizi tespit görüşmemizden önce veya hemen sonra yapabilirsiniz, lütfen gönderilerinizden sonra iletişim yollarımızdan bizi bilgilendiriniz, kargonuzun gönderilmesi için ödeme bilginizin elimize ulaşaması gereklidir. 


 

 

ÇALIŞMALARIMIZA KATILANLARDAN YANSIYANLARI OKUMAK İSTER MİSİNİZ ?

 (TIKLAYIN)

 

 

Sayfamızda yayınlanan iletiler, katılımcımızdan yansıyan yorumlardan, özel bilgiler içermeyen ve örnek olarak yayınlamak için izin alınan derlemelerden oluşmaktadır.

Sitemizin en önem verdiği konu katılımcılarımızın bilgilerini kesinlikle üçüncü kişilerle paylaşmamaktır.  


 

 

ESMA ÜL HÜSNA ANAHTAR ÇALIŞMALARIMIZ

TEMEL ÇALIŞMA

 

ALTIN ANAHTAR ESMA ÜL HÜSNA ÇALIŞMASI

(TEMEL ÇALIŞMA - TÜM YÖNLERE)

Yaşamınız uzunca bir süredir durağan mı ?

Sürekli tekrarlar mı yaşıyorsunuz ?

Kişisel potansiyelinizi ve yaşamın tüm yönlerinde hakimiyetinizi arttırmak mı istiyorsunuz ?

Yaşamınızda sizi durduran etkilerin kaynağını bir türlü bulamıyor musunuz ?

Yeni bir yola adım atmaya karar verdiniz fakat nasıl başlayacağınız ve olayların nasıl gelişeceği hakkında endişeleriniz mi var ?

Daha fazla farkındalığa ve yapabilme gücüne mi ihtiyacınız var ?

Var olan olumsuz durumlardan ve duygulardan bir türlü kurtulamıyor musunuz ?

Bir türlü değiştiremediğiniz inançlarınız veya düşünce kalıplarınız mı var ?

 

 Altın Anahtar çalışması sizinle yapacağımız genel değerlendirme ve tespit çalışması sonucunda yaşamınızdaki sorunları çözebilecek etkiyi  ve ilerlemek istediğiniz yönde almanız gereken desteği sağlamak amacıyla, yaşamınızın tüm yönleri dikkate alınarak hazırlanan 41 günlük çalışmalar bütünüdür.

Bu çalışmanın içinde Tespit görüşmemizde sizden aldığımız bilgiler dahilinde, her gün için farklı adetlerde ve yönlerde hazırlanmış Esmalarınız, size özel hazırlanmış Günlük olumlamalarınız, affetme ve özgürleşme çalışmanız, tam bir bütün olarak gönderilecektir.

Çalışmamız yaklaşık 60 - 65 sayfalık, günlük programınızı rahatlıkla takip edeceğiniz, açıklayıcı bilgiler barındıran, tam bir rehber vazifesi görmektedir.

Çalışmanız elinize geçip incelemenizi yaptıktan sonra, aklınıza takılan sorular için her zaman bize ulaşabilirsiniz.

250 TL (KDV DAHİL)

                                                

 

BİLGİ VEYA ÖN TESPİT İÇİN 

İLETİŞİM YOLLARIMIZDAN BİZE ŞİMDİ ULAŞABİLİRSİNİZ

TIKLAYIN

 


 

ESMA ÜL HÜSNA DEVAM ÇALIŞMALARI  

Esma Ül Hüsna devam çalışmalarımız yaşam yolunuzda ilerideki dönemlerde ortaya çıkabilecek, tek bir noktada yaşayacağınız duraksamalara veya hız kazanmak amacıyla kendi yapınızı geliştirmeniz amacıyla hazırlanmaktadır.

Dilerseniz Altın Anahtar çalışmamızdan sonra sizin için önem derecesine göre aşağıdaki diğer anahtar çalışmalarımıza da katılıp Esmaların getireceği bilincin alanını genişletebilirsiniz.

Bunu bilincinizde seçtiğiniz noktaya veya noktalara dair bir nevi uzmanlaşma olarak düşünebilirsiniz. (Katılım Zorunlu Değildir)


ESMA ÜL HÜSNA BOLLUK VE BEREKET ANAHTARI ÇALIŞMASI

 Maddi oluşlarınız duraksama içinde mi ?

Bir türlü gereken kaynaklara ulaşamıyor musunuz ?

Yoksunluk hissine mi kapılıyorsunuz ?

Fırsatlarla karşılaşmakta zorluk mu çekiyorsunuz ?

Yeni kazanç kapıları açılmıyor mu ?

Yaşamınızda maddi oluşlara sahip olmak ve onları çok daha iyi yönlendirebilmek için bilincinizi nasıl yönlendirebilirsiniz, size engel olan, duraksatan etki nedir (?)

Maddeye sahip olmak bir bilinç uyanışıdır, görebildiğiniz ve değerlendirebildiğiniz ölçüde kazanır ve hakimiyet elde edersiniz.

Esma Ül Hüsna bilinci size sadece para yönünde değil, tüm maddesel yaşamı idare edecek hakimiyeti getirecektir.

 

BOLLUK VE BEREKET ANAHTARI ÇALIŞMASI ÜCRETİ

200 TL (KDV DAHİL)

                                                  

Tespit  için yapılacak telefon görüşmesi ve kargo ücreti tarafımıza aittir (sadece yurt içi)

Yurt dışı yapılacak görüşmelerimiz Mail veya Viber aracılığıyla yapılabilir, gönderiler Mail olarak teslim edilir.

 

BİLGİ VEYA ÖN TESPİT İÇİN 

İLETİŞİM YOLLARIMIZDAN BİZE ŞİMDİ ULAŞABİLİRSİNİZ

TIKLAYIN

 


 

 

ESMA ÜL HÜSNA AŞK VE SEVGİ ANAHTARI ÇALIŞMASI

 Aşk ve sevgi yolunda engellerle mi karşılaşıyorsunuz ?

Sevgiyi hissetmek ve hissettirmek konusunda güçlük mü hissediyorsunuz ?

Hedeflerinize varmakta zorluk mu çekiyorsunuz ?

Sürekli tekrarlar mı yaşıyorsunuz ?

Huzur ve uyum eksikliğiniz mi var, sürekli çatışmalar mı yaşıyorsunuz (?)

Duygularınızı ifade etmekten korkuyor musunuz ?

Bir türlü aradığınız aşkı bulamadınız mı ?

Yaşamınızda daha fazla aşk ve sevgiye mi ihtiyaç duyuyorsunuz ?

İlişkileriniz istediğiniz yönde ilerlemiyor mu ?

Aşk ve sevgi, bizlerin yaşama karşı bakışını, bedenen ve ruhen bütünlenmeyi, eksik yönlerin görülüp tamamlanmasını sağlayan en önemli oluşlardan biridir.

Esma Ül Hüsna bilinci yaşamınızda sevgiye ve aşka daha fazla yer vermenizi, yaratılmış her oluşa bu bilinçle bakarak çok daha yüksek standartlarda bir yaşam sürmenizi sağlayacaktır.

Aşk ve sevgiyi yansıtırken veya yaşarken aldığınız negatif etkileri, yolunda gitmeyen oluşları, düzenlenmesi gereken noktaları, olmanız gereken yeri görebilmek ve tümüne çok daha güçlü bir şekilde hakim olabilmek için Esmalar en büyük destekçiniz olacaktır.

 

AŞK VE SEVGİ  ANAHTARI ÇALIŞMASI ÜCRETİ

200 TL (KDV DAHİL)

                                           

Tespit görüşmeniz için yapılacak telefon görüşmesi ve kargo ücreti tarafımıza aittir (yurt içi)

Yurt dışı yapılacak görüşmelerimiz Mail veya Viber aracılığıyla yapılabilir, gönderiler Mail olarak teslim edilir.

 

BİLGİ VEYA ÖN TESPİT İÇİN 

İLETİŞİM YOLLARIMIZDAN BİZE ŞİMDİ ULAŞABİLİRSİNİZ

TIKLAYIN


 

 

ESMA ÜL HÜSNA AFFETME ÖZGÜRLEŞME ANAHTARI ÇALIŞMASI

Unutmakta ve affetmekte zorluk çektiğiniz olaylar veya kişiler mi var ?

Sıklıkla öfkeye kapılıp sevdiklerinizi veya başkalarını incitebiliyor musunuz ?

Olaylara ve kişilere yaklaşımlarınızda sürekli geçmiş deneyimlerinizi düşünüp endişe mi duyuyorsunuz ?

Kendinize ve çevrenizdekilere karşı güvensizlik mi yaşıyorsunuz ?

Yaşam bir çok noktada, bir çok farklı deneyimlerle karşılaştığımız çok büyük bir bütündür, bu bütünün içinde kendi oluş zincirimiz içinde ilerlememiz gereken yönler için bazen kişiler ve olaylar tarafından aklımızın ve duygularımızın rahatsız olacağı şekilde yönlendiriliriz.
Bu negatif sayılabilecek tesirler bilincimizde, ruhumuzda ve bedenimizde büyük bir yük oluşturur, bu yük tüm kararlarımıza ve tüm yaşamı değerlendirişimize etki eder, bu yükten kurtularak özgür bir ruha ve düşünceye sahip olmak, yaşamımızda attığımız en önemli adımlardan olacaktır.

 

AFFETME VE ÖZGÜRLEŞME ANAHTARI ÇALIŞMASI ÜCRETİ

200 TL (KDV DAHİL)

                                                       

Tespit görüşmeniz için yapılacak telefon görüşmesi ve kargo ücreti tarafımıza aittir (yurt içi)

Yurt dışı yapılacak görüşmelerimiz Mail veya Viber aracılığıyla yapılabilir, gönderiler Mail olarak teslim edilir.

 

BİLGİ VEYA ÖN TESPİT İÇİN 

İLETİŞİM YOLLARIMIZDAN BİZE ŞİMDİ ULAŞABİLİRSİNİZ

TIKLAYIN


 

 

ESMA ÜL HÜSNA ŞİFA ANAHTARI ÇALIŞMASI


 Şifanın ruhunuzdan ve düşüncelerinizden kaynaklandığına inancınız var mı ?

Sağlık sorunları mı yaşıyorsunuz ?

Enerji düşüklüğü mü hissediyorsunuz ?

Çok sık mı rahatsızlanıyorsunuz ?

Güçlü ve dayanıklı bir yapıya mı sahip olmak istiyorsunuz ?

Evrensel şifanın gücünü hissetmek mi istiyorsunuz ?

Şifa enerjinizi başkalarına aktarmak mı istiyorsunuz ?

Negatif düşüncelere dayanan rahatsızlıklarınız mı var ?

Şifa; ruhani ve maddesel alanda farklı sorunların birleşerek gün yüzüne çıkışının bilinçli bir şekilde tespit edilerek, sorunların kökenlerine çözüme yönelik doğru temasın uygulanmasıdır.  

Bir çok ruhani ve fiziksel sorun genellikle yaşam yolunda karşılaştığımız negatif tesirlerin sonucunda ortaya çıkar, bu noktaların tespit edilerek Esmalarla doğru bir bilinç oluşturularak şifalandırılması size harika bir destek olacaktır.

 

ŞİFA ANAHTARI ÇALIŞMASI ÜCRETİ

200 TL (KDV DAHİL)

                                                    

Tespit görüşmeniz için yapılacak telefon görüşmesi ve kargo ücreti tarafımıza aittir (yurt içi)

Yurt dışı yapılacak görüşmelerimiz Mail veya Skyp aracılığıyla yapılabilir, gönderiler Mail olarak teslim edilir.

 

BİLGİ VEYA ÖN TESPİT İÇİN 

İLETİŞİM YOLLARIMIZDAN BİZE ŞİMDİ ULAŞABİLİRSİNİZ

TIKLAYIN


 

 

ESMA ÜL HÜSNA YÜKSEK ALGI VE HİSSEDİŞ ANAHTARI ÇALIŞMASI

 


 Hislerinizi yoğun olarak kullanmak mı istiyorsunuz ?

Duyu ötesi algınızın gelişmesini mi istiyorsunuz ?

Yaşamınızdaki oluşların ve davranışlarınızın tam olarak farkına mı varmak istiyorsunuz ?

Olayların nereden kaynaklandığını ve ne yöne ilerlediğini daha iyi fark edebilmek istiyorsunuz ?

Bilinç ve bilinçaltınızı uyum içinde, negatif kalıplardan arınmış olarak kullanmak ister misiniz ?

Kalp ve üçün göz çakranızı aktif olarak kullanmak mı istiyorsunuz ?

Öngörü ve tespit konularında çok daha hassas mı olmak istiyorsunuz ?

Spiritüel çalışmalar yapıyor ve daha hızlı gelişim göstermek mi istiyorsunuz ?

Auranızı ve bilincinizi negatif etkilere karşı korumak mı istiyorsunuz ?

Evrensel enerjiyi ve kollektif bilinci daha iyi deneyimlek mi istiyorsunuz ?

Yüksek algı ve hissediş gibi ruhani yeteneklerinizi çok daha etkin bir şekilde kullanmak için farklı bir bilinç haline adım atmanız gerekir.

Olayları, varoluşu, her şeyin kaynağından tüm yönlere akan bilinci hissederek deneyim kazanmak için Esmalar mükemmel tamamlayıcılar olarak işlev görür.

 

YÜKSEK ALGI VE HİSSEDİŞ ANAHTARI ÇALIŞMASI ÜCRETİ

200 TL (KDV DAHİL)

                                                

 

Tespit görüşmeniz için yapılacak telefon görüşmesi ve kargo ücreti tarafımıza aittir (yurt içi)

Yurt dışı yapılacak görüşmelerimiz Mail veya Skyp aracılığıyla yapılabilir, gönderiler Mail olarak teslim edilir.

 

BİLGİ VEYA ÖN TESPİT İÇİN 

İLETİŞİM YOLLARIMIZDAN BİZE ŞİMDİ ULAŞABİLİRSİNİZ

TIKLAYIN 

 

ESMA ÜL HÜSNA İLAHİ İLHAM VE AKIL ANAHTARI ÇALIŞMASI


 Yaratıcı fikirlere açık olmak mı istiyorsunuz ?

Sınavlarda başarılı olmak mı istiyorsunuz ?

Aklınızı ve zihinsel melekelerinizi çok daha iyi mi kullanmak isiyorsunuz ?

Pratik çözümlerle ve güçlü bir hafızayla işinizde ve özel hayatınızda daha sağlam adımlarla mı ilerlemek istiyorsunuz ?

Yeni fikirlere çok daha çabuk ulaşmak, gelişimlerini sağlamak ve sorunları çok da kısa zamanda çözmek mi istiyorsunuz ?

Yaratanın bahşettiği en değerli şey olan aklınızı sizi en iyi seçeneklere götürecek şekilde daha verimli bir şekilde mi kullanmak isiyorsunuz ?

Düşünce ve imgeleme gücünüzü çok daha iyi kullanmak mı istiyorsunuz ?

Esma Ül Hüsna tüm varoluşu oluşturan yapıları ile akli melekelerimizi, düşünce ve algı gücümüzü manalarının yarattığı nörolojik etkilerle hızla yükselen bir ivmeye kavuşturacaktır. Bilgiyi edinmek ve kullanabilmek, düşünce sisteminizi ve kurgu yeteneğinizi geliştirebilmek, aklınızı ve yeni fikirlere ulaşacak ilham gücünü çok daha etkin kullanmak için bu çalışmamız size yeni bir yol açacaktır. 

 

İLAHİ İLHAM VE AKIL ANAHTARI ÇALIŞMASI ÜCRETİ

200 TL (KDV DAHİL)

                                              

 

Tespit görüşmeniz için yapılacak telefon görüşmesi ve kargo ücreti tarafımıza aittir (yurt içi)

Yurt dışı yapılacak görüşmelerimiz Mail veya Skyp aracılığıyla yapılabilir, gönderiler Mail olarak teslim edilir.

 

BİLGİ VEYA ÖN TESPİT İÇİN 

İLETİŞİM YOLLARIMIZDAN BİZE ŞİMDİ ULAŞABİLİRSİNİZ

TIKLAYIN


 İletişim ve Randevu

Sevgili dostlarım, çalışmalarımız hakkında bilgi almak ve/veya randevu oluşturmak için aşağıdaki iletişim formundan uygun saatleri belirterek, bizim tarafımızdan aranarak bilgi almak isteğinizi iletebilirsiniz.

İletişim formlarınız sayfa güvenlik standartları gereği bazen spam olarak düşebilmektedir, belirttiğiniz gün ve saatlerde tarafımızdan dönüş almadıysanız telefon veya e-mail aracılığıyla doğrudan bize ulaşınız.

Sevgiyle
Levent Akkaya

Gsm : 0533 682 78 78
Mail  : levent@rotaakademi.com

BİZE ULAŞIN

0533 682 78 78

levent@rotaakademi.com        TIKLAYIN      TIKLAYIN
    TESPİT GÖRÜŞMESİ İÇİN BENİ ARA
 
İsim - Soyadı: 
  *
 
Başvuru Tarihi: 
  *
 
Geçerli Mail: 
  *
 
Telefon Numarası: 
  *
 
Uygun Aranma Saatleri : 
  *
 
Hangi Çalışma : 
Altın Anahtar Temel Çalışma 
Devam Çalışmaları (Tek Yönde) 
 
Özel Mesaj (İsteğe Bağlı): 
 
 

Bizi Takip Edin