• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Levent-Akkaya-Esmalar-Ve-Melekler/195763533846290?ref=hl
  • https://plus.google.com/u/0/+LeventAkkayaRota/photos
  • https://twitter.com/RotaAkademi

Sizlerin Esma Çalışmalarından Yansıyanlar (YORUMLAR)

Sevgili dostlarım; Esma Ül Hüsna çalışmalarında her şeyden önce Yüce Allah'ın yarattığı her şey üzerindeki tecellisini andığımızı ve o muhteşem enerji noktalarıyla bilincimizi ve yaşamımızın içindeki tüm oluşları yükselişe çekmeyi amaçladığımızı aktarmalıyız.  

Her şeyin yapısını oluşturan bu enerji öylesine güçlüdür ki, sistemli olarak kullanıldığında manaları doğrultusunda yaşanan gelişimi daha ilk andan itibaren göstermeye başlarlar. 

Esmaları her anışınızda, onların manalarını her düşünüşünüzde, hem maddi, hem manevi alanda yükselişe başlarsınız, elbette tefekkür dereceniz, kendinizi o oluşla bir hissedişiniz gibi etkenler bu manaların yükseliş hızını etkileyecektir, buna tabii ki zamanla ulaşılacaktır. 

6 yıldır uyguladığımız çalışmalarının çok kısa bir yansıması olabilecek bu geri dönüşleri kendi durumlarıyla benzeşlik kurabilecek dostlarımızın bir fikir edinmesi amacıyla iletiyoruz. 

Önemli Not;

Sitemizde, bireysel ve toplu çalışmalarımızda hiç bir zaman katılımcılarımızın kimlikleri ve özel bilgileri 3. kişilerle paylaşılmaz, yıllardır sürdürdüğümüz görüşmelerde en önem verdiğimiz kısım güveninizi sağlamaktır. Yayınladığımız görüşler danışanlarımızın onayıyla ve özel bilgileri korunarak aktarılmıştır. 

Levent Akkaya / Rota Akademi & Danışmanlık 


Levent Bey merhaba; 

Anahtar çalışması için çok teşekkür ederim. Kesinlikle çok faydalı bir çalışma oldu benim için. Vesveselerimden tamamen kurtuldum, çalışmaya ilk başladığımda hayatım sanki tepetaklak oldu, hiçbir şey mi yolunda gitmez diye düşündüm. Sağlık problemleri, iş problemleri, oğlumla ve eski eşimle problemler hepsi üst üste geldi. Ancak sabırla devam ettim ve birden anladım ki tepetaklak olan herşey meğer beni yeni yaşamıma hazırlamaya başlamış.

- birisi ile tanıştım ve ilk defa kendimi bu kadar iyi hissedebiliyorum (vesvese yok, gelecek kaygısı yok düzeyli bir ilişki oluyor böyle olunca)

- iş yerindeki problem sebebi ile işten ayrılmaya kalktım ve sizden istediğim sadece bir basamak yükselebilmek ve biraz daha iyi maddi imkanlar iken birkaç seneye genel müdür koltuğuna oturacağım haberini aldım :)

- oğlumla aramız ciddi anlamda düzeldi, artık ne ben onun üzerinde ne de o benim üzerimde baskı kurmuyor.

kısacası gerçekten dengeli bir hayata kavuştum ve inşallah devam eder :) çok teşekkür ederim emeğinize.

Arzu Doğan / EdirneLevent bey merhaba,

 
Anahtar calışmam bu Perşembe  günü tamamlanıyor. Cuma günü telefonda da görüştüğümüz gibi, bu calışmanın bana inanılmaz faydası oldu ve halende devam ediyor. 

Dışarıda yaşadığım sorunların aslında sorumlusu kendimin olduğunu ve iç dünyamı değiştirdikçe ve geliştikçe dışarıda aslında hiç bir sorunun olmadığını deneyimledim. Ben içten değiştikçe dış dünyam da o kadar güzelleşmeye başladı, baktığım her şeyden keyif almaya başladım. 

Farkındalığım inanılmaz derecede artmaya başladı. Gökyüzünü, ağaçları renkleri hemen hemen herşeyi yorumsuz izlemekten o kadar keyif alıyor ve huzur doluyorum ki bunu tarif edebilmem anlatabilmem mümkün değil. Daha önce bunların hiçbirinin farkında bile değildim.  

Dış dünyamda sorun yaşadığım kişilere karşı bağımlı olmaktan kurtuldum diyebilirim. Ben kendi üzerimde calıştıkça, içten değiştikçe, dışarıda olan herşey benim için güzelleşmeye başladı ve herşeye daha farklı bakmaya başladım. 

Biliyorum daha yolun başındayım, deneyimlemem üzerinde calışmam keşfetmem gereken bir çok şey var ama bu kadar kısa bir sürede bunları deneyimleyeceğimi hiç bir şekilde hayal bile edemezdim. Bunun için size katkılarınızdan dolay ne kadar teşekkür etsem azdır, Allaha şükürler olsun ki sizi tanıdım ve calışma fırsatı bulabildim. 

Mehmet Altınay / Almanya BİZ MURADIMIZA ERMEK ÜZEREYİZ :) 

Merhaba Levent Bey, Nasılsınız:) size nasıl teşekkürlerimi söylesem bilemiyorum. sizinle yaptığımız çalışma sonucunda ailemi ikna ettim ve yakında sözüm, nisanım olacak Allahın izni ile. 

Halbuki ne kadar ümitsiz ne kadar çaresizdik. Allah sizden razı olsun. Biz gerçekden Allahın isimleri ile herşeyin akışına bu kadar gideceğini düşünmemiştik. meğer ne kadar acizmişiz:( ama herşeyi görüyor ve mutlu oluyoruz artık. özellikle gördüğüm rüyalar bana bi yoldu bunu anladım. yüce isimlerin manasını hayatımın her noktasında hissettim. 

Allah ne muradınız varsa versin. bu esmaları ömrüm oldukça saklayacağım. Bir kaç arkadasıma bahsettim bu konudan onlarda sizden yardım isteyecekler. hersey için çok teşekkür ederiz. Allaha emanet olun sevgilerimle.

Selma Keskin  /  İstanbul Merhaba Levent Bey,

Vermiş olduğunuz çalışmaları yaptım. Ve çok Şükür hayatımda bir çok şey düzene girdi. ve girmeye devam ediyor. İlk olarak pisikolojik olarak rahatlamamı sağladı. Sonra sorunlarım kendiliğinden çözülmeye başladı. olaylara bakış açım tepkilerim değişti. Nasıl oldu anlamadım ama gerçekten olumlu şeyler kattı bana.

Ve yeni biri ile tanıştım ağustos ayında . Herşey çok güzel gidiyor. Maşallah Demeliyim sanırım. :) umarım artık o kötü olayı yaşamam. tek korkum herşeyin bozulması. 


Bunu Korumak için öneriniz var mı :)

Birde çok yakın bir dostuma bahsettim sizden. Bugün yarın muhtemelen ulaşır size. 

Hayatımda sorunlarımın düzene girmesine ve güzel bir ilişkiye adım atmama vesile olduğunuz için çok çok çok ço....k  TEŞEKKÜR EDERİM. 

Aslıhan / BursaLevent bey merhaba. Altın anahtar çalışmasının sabitleme aşamasındayım. Şunu söylemek isterim ki icimdeki huzur mutluluk inanç başarma gücünün artışındaki desteginiz icin çok ama çok teşekkür ederim.

Yakin zamanda farklı bir calışmayla tekrar bir araya gelebilmeyi ümit ediyorum. 

Bu aksamki şifa calışmanıza da katılmak üzere kaydımı yaptırdım. 

Hersey gönlünüzce olsun.

Dilek Kalıc / İstanbulÜç ay önce bolluk ve bereket için çalışmaya başladım, başladığımız günden beri maddi alanda harika bir açılım yaşadım, şu anda dükkanımda olan iş artışını bırakın yeni bir dükkan almaya bile niyetliyim, bankalarla olan ilişkilerim harika, sayenizde rahat günler geçiriyorum. Esmaların bu kadar çabuk etki edeceğini hiç düşünmemiştim, sırada aşk çalışması var, onda da tıkanıklıklar giderilirse hiç bir eksiğim kalmayacak :) Sevgilerimle, en kısa zamanda görüşmek dileğiyle...

Havva / İstanbul Levent Bey merhaba,

 
Öncelikle çok teşekkür ederim. Çalışmaya ilk başladığımda kurtulmak istediğim ya da hayatımda olmamasını istediğim şeyler hiç olmadığı büyüklükte karşıma çıkıverdi birden. Hatayı kendimde aradım acaba yanlış mı yapıyorum, konsantre mi olamıyorum diye. Hatta ağlayarak birkaç defa da sizi aramıştım :) O dönem her tarafımı duvarlara çarpıyordum.

Ama hiç aksatmadan aynı şekilde devam ettim. Sonuç; harika..


Perşembe günü kısmet olursa borçlarımın en ağır ve acil olanını hiç beklemediğim bir anda hakkım olan paranın gelmesi ile kapatıyorum inşallah. Allah razı olsun.. Ailevi sorunlarımı da hallettim.

Uygun olursanız bir ara aşk ve sevgi anahtarı ile ilgili çalışma konusunda sizden yardım isteyeceğim. Bunu da bitirdiğimizde inşallah sınavım için ilahi ilham ve akıl anahtarını çalışmak istiyorum. 

Tekrar tekrar çok teşekkürler.. Allah razı olsun, sayenizde aydınlıklara eriştim Allah'ın izniyle tıkanık olan diğer yönleri de aşacağım. İyi günler dilerim.

 
Sevgi ve saygılarımla,

Emine Yemci / İzmir
Anahtar çalışmamı 4 kasım itibarı ile tamamladım. Iş anlamında inanılmaz teklifler alıyorum. Ve sanırım bu hafta en uygun olanı hayırlı olması niyetiyle kabul edeceğim. Herşey için teşekkürler. Bu çalışma bir kere mi yapılır yoksa biraz ara verip tekrar edebilir miyim baştan alarak ? Sevgiyle...

Sibel / İstanbul Levent bey Merhaba, sizin verdiginiz günden beri esmalar hiç dilimizden düşmedi ve olağanüstü güzelliklerle yasamımıza yansıdı, pek çok zor anlar bize bir zararı olmayacak sekilde uzaklaştı bizden. Esmalar ile korunduk, bugünde sizi rüyamda gördüm, başıma düşecek mermerleri beş kere tutup engellediniz,  esmaların ışığının hayatımıza yansımasına siz vesile oldunuz, nasıl teşekkür etsem az gelir, sizin icinde yasamda hep güzellikler olsun. Çok teşekkürler.

Duygu / İstanbul 
Levent bey size ne kadar teşekkür etsem azdır, Esma çalışmalarımı bitirdim ve her şey öylesine bir hızla düzeliyor ki anlatamam, elbette bazı konularda hala duraksama yaşıyorum, fakat biliyorum ki onları da aşacağım Allahın izniyle. Kendimi yeniden doğmuş gibi hissediyorum sayenizde, Allah razı olsun yol gösterdiğiniz için, yapmamız gereken başka çalışmalarımız olursa lütfen beni arayın, yada mail gönderin, İstanbula geldiğinizde kesinlikle görüşmek istiyorum :) Sevgi ve saygılarımla.

Figen / İstanbul 
Duyabileceğim en iyi sözleri duyduğumu ve alınabilecek en iyi yardımı aldığımı biliyorum, sayenizde farklı düşünmeye başladım, eskiden modumu düşüren bir çok olayın artık üzerimde hiç bir etkisi yok, kendimi sağlam ve dirençli hissediyorum, sizinle yaptığımız konuşmalar ve esmalar hayatımı değiştirdi diyebilirim, bunu düşüncelerimi değiştirerek sağladım, şükürler olsun.

Yeliz / İstanbul Nasıl yapıyorsunuz, bu Esmaları nasıl ayarladınız bilmiyorum ama her gün yaşadıklarımla o günün Esmaları tamamen birbirini tutuyor, en uzak ihtimalle o gün yaşıyorum, bir de bakıyorum ertesi gün bu durumla ilgili bir esma, ben mi onlara uyuyorum, yoksa onlar mı bana bilemiyorum, gerçekten şaşkınım umarım böyle devam eder. 

Bennu / İstanbul Bunu belki daha önce başkalarından da duymuşsunuzdur fakat bu olanları başkalarıyla paylaşmanız için yine de yazacağım. 

Hazırladığınız çalışmaya başladığım günden itibaren bütün işlerim birden açılmaya başladı, müşterilerim garip bir şekilde nakit ödemek istiyorlar, sürekli yeni siparişler almaya başladım, o zamana kadar olanın tam tersiydi yaşadıklarım. 

28 gün boyunca bu olanlar devam etti, kocam ve kardeşim de bu sürece şahittir, fakat sabitleme Esmalarını bir nedenle bırakmak zorunda kaldım, o anda her şey başlamadan önceki hale döndü, ilk başta bunu fark etmedim, hatta internet sitelerinde dualar aramaya başladım, birden aklıma sabitlemeleri bitirmediğim geldi. 

Dün çalışmaya başından başladım, inanın dünden beri yine telefonlar gelmeye, iş yerime gelip giden insanlar artmaya başladı, bu duruma şaşırdık ve size yazmak istedim, bu defa 41 günü hiç duraksamadan tamamlıycam. Sevgilerimle. 

Birsen / Mersin   
Kendimi o kadar çaresiz hissederken aradım sizi, evdeki aksilikler bir yandan, maddi sıkışıklık bir yandan çocuklarım için korkularım bir yandan inanın ne yapacağımı bilmez haldeydim, sizinle konuştuktan sonra doğru yerde olduğumu anladım, o anda sesiniz bile çok iyi geldi bana sakinleştim, çalışmanın 3. haftasındayım inanın Levent bey sanki yaşamım yeniden akmaya başladı, Allah bu hali bozmasın, hep iletişimde kalalım uygun olduğunuzda tekrar aramak istiyorum sizi, dördüncü haftadan sonra ne yapacağımız hakkında konuşalım, ben Esmaları hiç bırakmak istemiyorum.

Emel  / İzmir 
Size bir şey soracağım. Ben esmalarımı her gün eksiksiz okumaya devam ediyorum. Ve çok da iyi gidiyor:) Ama sormak istediğim bir şey var.. Bazı günler sabah erkenden okuyup bitiriyorum ( genelde hafta sonu) , bazı günler de akşam (hafta içi işten gelince)... Yani bazen sanki 2 gün geçmiş gibi oluyor. Bunun bir önemi yok değil mi? 

Bu arada müthiş bir cesaret ve yaratıcı fikirler gelmeye başladı kitabım ve maddi konularla ilgili :) Ayrıca rehber rüyalar da görmeye başladım. :)

Duygu / Ankara Kendimdeki değişikliği bu kadar yakından farkedeceğimi hiç ummazdım, bir kere artık çok daha rahatım, endişe etmiyorum, sürekli kötü şeyler düşünmüyorum. Sanki ben rahat oldukça çevremdeki insanlar da rahatladı, eskiden sürekli tartışmalar yaşadığım insanlarla sanki barış yapmış gibiyiz. 

Galiba kafam tüm bu endişelerden kurtulduğu için ne yapmam gerektiğini, hayatımın nasıl olmasını istediğimi daha rahat düşünüyorum, işin garibi bunları düşünürken eskiden içimden yapamazsın diyen ses yok artık, kendime güvenimin yerine geldiğini hissediyorum. 

Bir başka değişim de enerjimin yükselmesi oldu, size bahsettiğim halsizlik ve sürekli uyku isteği kayboldu gitti. İnşallah kısa zamanda kilo sorununu da yeneceğim. 
Ben her şeyin daha iyi olacağına inanıyorum, hatta en kısa zamanda çalışmam biter bitmez eğitime de katılmak istiyorum. 

Selam ve sevgilerimle. 

Nurdan / Antalya Gerçekten insanın hayatına manevi bir huzur gerekli, o kadar yoğun çalışıyordum ki artık insan olduğumu unutmak üzereydim, şimdi iş yerimde, evde, yolda, araba kullanırken, her yerde fırsat buldukça Esmaları zikrediyorum, sürekli mutsuz olan yüzüm artık gülüyor sayenizde, işlerim bile daha kolay geliyor artık, keşke daha önce karşılaşsaydık. Sevgilerimle, Allah razı olsun, işlerinize kolaylık versin. 

Ebru / Tokat Merhaba Levent Bey, çocuklarım ve ben 4 aydan beri burçlara göre esmaları okuyoruz ve gerçekten mucizelerini yaşıyoruz. Allah razı olsun ki bunları bizlerle paylaşıyorsunuz.

Sabriye / Çanakkale 
Levent bey kırk senedir, kendimi bildim bileli sigara içerim, sigarayı bile bıraktım sayenizde, kendimi o kadar güçlü hissediyorum ki her şeyi yapabilirmişim gibi geliyor Allah razı olsun, iyi ki karşılaşmışız. 

Ayten / Ankara 
Açıkça söylemem gerekirse ilk başlarda sadece huzur bulmak için bu çalışmaya katılmak istemiştim, hayatımı bu kadar değiştireceği aklımın ucundan geçmemişti. Ailemle aram düzeldi, küs olduğum kardeşim bana o kadar farklı davranıyor ki görmeniz gerek üstelik ben hiç bir şey yapmadım, bayramda annemi ziyaret ettiğimde kendi gelip elimi öptü, bunu herkes için yaşıyorum levent bey insanların bana bakışı değişti, artık yaşadıklarım o kadar zor gelmiyor bana sanki her şeyi yapabilirmişim gibi hissediyorum. 


Esmaları artık hiç bırakmak istemiyorum Allah razı olsun, bir kaç cümle ile anlatılacak şey değil, lütfen kusura bakmayın paylaşmak istedim, moralim o kadar düzeldi ki anlatamam, inşallah burada da semineriniz olur da yüz yüze de tanışırız. Selam ve sevgilerimle, dualarım sizinle, Allaha emanet olun, tekrar teşekkürler.

Gonca  / AdanaEsma ül Hüsna ile çok daha önceden tanışmıştım, fakat her hafta yayınladığınız burçlara göre esma çalışmalarıyla bir aydır bunu düzenli  hale getirdim, inanın içim hafifledi ve her geçen gün kendimi daha iyi hissediyorum, ilk ayda bunlar oluyorsa daha neler olacaktır kim bilir. Ben esmaların gücüne inanıyorum, inşallah en kısa zamanda çalışmanıza da katılıp daha iyi seviyeye gelmek istiyorum. 

Özlem / İstanbulMerhaba Levent Bey;

Ben bir çok spiritüel uğraşıda bulunuyorum, enerjilerle ilgileniyorum, reiki master'ım ve son zamanlarda face sayfanızdan Esmaları takip ediyorum, Esmalara hiç bu gözle bakmamıştım, benim için onlar sadece dinsel bir ritüeldi, fakat uygulamaya başladıkça gerçekten tüm çalışmalarımdaki enerji seviyemin arttığını görüyorum. Esmalar yaşam boyu bırakmayacağım bir değer haline gelmeye başladı, Allah razı olsun, en kısa zamanda görüşmek dileğiyle. 

Dilek  / Denizli Levent Bey hazırladığınız çalışmanın üçüncü haftasındayım, gerçekten kendimi ilk kez bu kadar enerji dolu ve güçlü hissediyorum, sanki içindeki manevi kuvvet vücuduma da yansıdı, eskiden yapamam dediğim şeyleri artık işten bile görmüyorum, bilemiyorum gerçekten size çok inandığım için mi bunları yaşıyorum fakat inanın artık çok daha iyiyim, çok teşekkür ederim :)

Yasemin / İstanbul  
Merhaba Levent bey, ikinci haftamız bitti, gerçekten kendimi daha sakin hissediyorum, bu günlerde sakinleşmek için bitki çayı bile içmemeye başladım, biliyorum henüz çok başındayız ama yine de paylaşmak istedim, Allah razı olsun bu kadarı bile benim için büyük gelişme oldu :)

Sevgilerimle

Şule  / İstanbul Levent bey selamlar, bu hafta söylediğiniz gibi Latif Esmasına yoğunluk verdim 99 kez hatta bazen daha fazla uyguluyorum inşallah güzel gelişmeler olur benim için dua edin, diğer konularda daha rahatım iş konusunda güzel gelişmeler var, size durum kesinleştiğinde tekrar yazıp paylaşacağım...


Sevgi ve Saygılarımla

Özlem / KıbrısAllah sizden ve iyi kalpli herkesten razı olsun. geçen hafta esma ya başladım. ve arkasından işe girdim. çok sıkıntı duyduğum bir konuydu. içimde ki huzuru ve sevinci sizlere anlatamam. bize bu yolda ışık olduğunuz için çok teşekkür ederim,  Allah bin kere razı olsun. En derin sevgi ve saygılarımla.

Sevgi / Ankara Levent Bey Merhaba,

Bizlere iletmiş olduğunuz Esma Ül Hüsna destekleri için çok teşekkür ederim. Kendimi mi şartladım yoksa nasıl bir enerji ise hergün sabırsızlıkla bekliyorum. İnanamadığım bu kadar mı uyumlu olur günlük yaşantım ile kesişmesi.. Herşey için yürekten teşekkür ederim..

Sema / İstanbul Levent bey şimdiye kadar bir çok çalışmaya katıldım, bilinçaltı, meditasyon, reiki, hipnoz, fakat kendimi bu kadar iyi hissettiğim bir zaman yaşamamıştım, inancımla doğru orantılı olduğu için belki de bu çalışmayı daha içime sinerek yapıyorum, fakat sanki kişiliğim bile değişti üzerimdeki çekingenlik halini attım, belki de bu yüzden çevremdekilerin ilgisini daha çok çekiyorum, düşündükçe her şeyin birbirine bağlı olduğunu aktardığınız sözlerin gerçekliğini şimdi daha iyi anlıyorum, her şey bir diğer şeyi de etkiliyor, ben kısmetim kapalı sanırken asıl sorun insanları kendimden uzak tutmammış bunu anladım. 


Size çoook teşekkür ederim, görüşmek üzere.

Ayşe / Bursa 
Levent bey her şey umutsuzken karşılaştık ama şimdi güzel haberler vereceğim size, yeni işime başlıyorum bu hafta inşallah her şey çok daha güzel olacak :) 

Sevgi  / İskenderun  
Çok teşekkürler; Allahın isimlerini burcumuza göre her hafta belirleyip bildirmenize sonsuz teşekkür ediyorum. İçim ferahlıyor sayenizde... Allah sizin de bütün dileklerinizi kabul etsin. Selam ve sevgiyle :))

Melda / İstanbul Levent bey ben esmaları sadece dualarımda kullanırdım o da belli bazı esmaları. Sizin anlamlarını açıkladığınız şekilde kullanmaya başladığımdan beri bana her şey çok daha anlamlı gelmeye başladı, hele geçen hafta bizim burcumuza verdiğinizi aşk konusundaki esmaları zikretmeye başaladıktan sonra eşime bakışım bile değişti diyebilirim, bu konuda daha ne yapabilirim, ben bu güzel halin devam etmesini istiyorum, cevap bekliyorum, teşekkürler. 

Aslı / Ankara İlk başlarda burçlara göre esma mı olur demiştim, sizi o zaman boşuna yargılamışım haberiniz yok elbette ama yine de günahınızı almışım, yazdıklarınızı okudukça bana her kişinin farklı bir karakteri olması ve ona göre gelişmesi gerektiği fikri çok mantıklı gelmeye başladı. Allah razı olsun çabanız için, sabırla anlatmaya çalıştınız, sevgilerimle.

Yeşim / Ankara Levent bey ben bu kadar detaylı bir çalışma beklemiyordum inanın çok şaşırdım, daha önce de Esma çalışması yaptırdım fakat 5 tane esma yazıp günde yüzlerce kez tekrar etmekten ibaretti, çalışmanız 26 sayfa olarak geldi hala okuyorum, ömrüm oldukça da saklayacağım, her durum için ayrı hazırladığınız esmaları arkadaşlarımla da paylaşıyorum umarım mahsuru yoktur hakkınızı helal edin.

Hülya / Antalya Daha önceden zikirleri ne kadar fazla yaparsam o kadar iyi zannederdim, aynı zikirleri binlerce kez, sabahlara kadar tekrarlamışlığım vardır, simdi her şeyi daha iyi anlıyorum söylediğinizi gibi onu hissedemedikten kalpte duyamadıktan sonra ne anlamı var. 

Yelda Özer / Balıkesir LEVENT BEY DAHA İKİNCİ HAFTADAYIZ AMA ŞU YAY BURCUNUN SABIRSIZLIĞINI ÜZERİMDEN ATTIM SAYILIR GERÇEKTEN KENDİMİ DAHA SAKİN VE SABIRLI HİSSEDİYORUM, KONSANTRASYONUM DA OLDUKÇA ARTTI ÖNCEDEN NE İŞ YAPARSAM YAPAYIM BİRİ TÜRLÜ KENDİMİ VEREMEZDİM SIKILIRDIM, ŞÜKÜRLER OLSUN ŞİMDİ ÇOK DAHA İYİ DURUMDAYIM ;) 

Aslı  / Bursa Merhaba Levent Bey,

Ben yaz ortasında sizden Altın Anahtar Esma Çalışmasını almış ve anlattığınız şekilde uygulamıştım...O dönemde gerçekten çok büyük bir cesaret, güç ve mutluluk artışı yaşadım. Her şeyi yapmak için cesaretim vardı. Ve ciddi kararlar aldım. Memnun olmadığım işimden ayrıldım. Yakın zamanda yeni bir işe başladım. Hem de hiç iş aramadan,çabalamadan. Aşk hayatımda da beklenmedik güzel gelişmeler oldu. Fakat endişe ediyorum bunları yitirebilir miyim ? Süreklilikleri için ne yapmalıyım ? Sevgilerimle...

Ece / İstanbul 
Şimdiye kadar Esmalardan korkmakla ne büyük yanlış yapmışım ama suç bizim değil ki hep korkuttular bizi, sizin bunların Allahın yüce isimleri olduğunu onlardan ancak hayır geleceğini söylediğiniz sözleri hatırlıyorum her zikredişimde, inanın çok daha rahatım artık :))))

Gönül / İstanbul İşlerimin bereketi için size ulaşmıştım ve evlenmek için dört hafatayı bitirdik şimdiden evimizin bile bereketinin arttığı görüyorum, keşke daha önceden Esmalarla tanışsaymışım, Allah razı olsun ...

Sedat / İstanbul  
İki haftadır esmaları Reiki çalışmalarımda kullanıyorum, bu kadar güçlü bir aktarım beklemiyordum, şimdilik bu konuda aktardığınız kadarını uyguluyorum fakat detaylı bir çalışma yaparsanız kesinlikle katılmak isterim. 

Kadriye / Aydın Levent bey ailemle aram çok daha iyi sanki her şey tam düşündüğüm gibi olmaya başladı, ben mi değiştim onlar mı ?? ne olursa olsun bunu yaşamak çok güzel, inşallah devamı gelir, yazacağım size yeni gelişmelerde. 

Ayfer  / Giresun Sizinle çok sıkıntılı bir zamanda tanıştım, hiç bir şeye gücüm kalmadığını hissediyordum ne kadar düşünsem de bir türlü sorumlarımın kaynağını bulamadım, o kadar farklı eğitimlere ve çalışmalara katıldım ki anlatsam destan olur, şükrler olsun 4 haftayı bitirdik, zikirlerin manalarına dikkatimi verdim ve yaşamı artık bu yönden görmeye başladım, ben artık böyle gördüğüm için mi yoksa bana gelenler farklı olduğu için mi bilmiyorum ama hayatım yön değiştirdi, zamanla çok daha iyi olacak buna yürekten inanıyorum, çok teşekkür ederim, her zaman yazacağım size, sevgiler...

Eylem / Balıkesir Levent bey hep aynı şeyleri yaşamak o kadar zor ki bir yerden sonra insan ipleri bırakıyor, maddi manevi sıkıntılar üst üste gelince insanda huzur falan kalmıyor, bende etrafıma hep kötü elektirik vermeye başlamıştım, tüm dostlarımla aram bozuldu özellikle bu durum beni çok üzüyordu, çalışmaya başladıktan sonra inanın tekrar gülümsemeye başladım, sürekli tartıştığım insanların yüzündeki şaşkınlığı gördüm , şimdilerde herkes soruyor ne oldu da bu kadar değiştin diye :) çalışmayı herkese tavsiye ediyorum ben de, benim yaşadığım iç rahatlamasını yaşamalarını istiyorum, keşke bu kadar insanı kırmadan küstürmeden tanısaydım sizi ama düzelteceğim hepsini endişe etmiyorum artık . Teşekkür ederim tekrar tekrar. 

Yasemin  / İstanbul  
Ben haftalık Esmalara devam ediyorum her pazartesiyi iple çekiyorum sakın ara vermeyin, sevgilerimle. 

Selma / NevşehirAnahtar çalışmasına katıldım, özellikle her durum için ayrı hazırladığınız esmalardan büyük fayda görüyorum gönderdiğiniz yazıları ömrüm oldukça saklayacağım, sevgilerimle, başarılarınız daim olsun.

Semahat Gün / İstanbul Levent bey birinci hafta çalışması bitti, ikinci haftaya başladım, içimi çok derin bir huzur kapladı . yıllardır bir arayış içindeydim aradığımı buldum, size çok teşekkür ediyorum . İnşallah İzmire gelirsiniz seminerler için tanışma fırsatımız olur, sevgiler, saygılar...

Sevinç / İzmirEsmaları hakkında bütün bildiklerimi değiştirdiniz bunca zaman boşu boşuna korkutmuşlar huzursuz etmişler bizi, hep yanlış yönlere doğru bakmışız, Allah razı olsun şimdi çok daha rahatım aklıma takılan her soruda size ulaşabiliyorum İstanbula gelirseniz lütfen haberim olsun. 

Serap A. / İstanbul Sizinle en çözümsüz zamanımda tanıştım, esama ül hüsnanın gücüne hep inandım fakat gönderdiğiniz çalışma gerçekten bana bilmediğim çok şey olduğunu gösterdi, en önemlisi yanlış bildiklerimin ne kadar çok olduğunu gördüm, çocuklarıma da ilettim telefonunuzu onlar da en kısa sürede size ulaşmak istiyorlar, Allah razı olsun, işleriniz yolunda gitsin.

 
Fatma T. / Balıkesir  
Esmalara sarıldığımdan beri sanki yaşamımdaki düğüm çözüldü, duraksadığım her şey şimdi bana komik geliyor Allah razı olsun sizden kendimi bulmama yardım ettiniz. 

Esra A. / AntalyaLevent bey enerji çalışmalarında harika bir duruma geldim, özellikle Fettah ve Muhyi Esmalarını kullandığımda akış inanılmaz artıyor, acaba bunların benim Esmalarım olmasından dolayı mı bu etki, yoksa her zaman böyle midir etkileri?

Sevgiler

Aylin / İzmir

 
Çalışmalarımızla ilgili detaylı bilgi / randevu ve talepleriniz için aşağıdaki linkleri kullanabilir, iletişim bilgilerimizden telefon veya maille doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
 
Anahtar Çalışmamız Hakkında Sık Sorulanlar (TIKLAYIN)

Anahtar Çalışmalarımızı İncelemek İçin (TIKLAYIN)
  
Müselles Vefk Takılarımızı İncelemek İçin (TIKLAYIN)

Reiki ve Enerji İnisiyasyonlarımızı İncelemek İçin (TIKLAYIN)

21 Gün Reiki Özel Çalışmalarını İncelemek İçin (TIKLAYIN)

 
BİLGİ - RANDEVU /  İLETİŞİM BİLGİLERİ

Tüm çalışmalarımız hakkında bilgi ve randevu talepleriniz için iletişim numaramızdan veya mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Çalışmalarımıza Yurt içi veya Yurt dışı tüm lokasyonlardan telefonla veya mail aracılığıyla, bilgi ve isteklerinizi ileterek uzaktan katılabilirsiniz.

Mail iletilerinizde lütfen isim - soyad, konu, istek hakkında bilgi veriniz.

Sizinle telefonla iletişime geçmemizi istiyorsanız iletişim numaranızı ve uygun aranma saatlerinizi iletmeyi unutmayınız. ( 11:00 - 19:00 Arası )

Yurt dışı aramaları tarafımızdan yapılamamaktadır. Sizler bize iletişim numaramızdan ulaşabilir veya mail gönderebilirsiniz.

Telefon görüşmeleri size en doğru bilgiyi vermek amacıyla bizzat Levent Akkaya tarafından yapıldığından, eğitim, seminer veya tespit görüşmeleri esnasında meşgul olabilir, yahut o an için cevaplanamayabilir. Lütfen bu gibi durumlarda çağrı tekrarından kaçınalım. Aramanız görüldüğünde en uygun zamanda size dönüş yapılacaktır.

Mail ile bize yapılan gönderiler mail güvenlik standartları gereği bazen spam olarak algılanabiliyor, talebiniz hakkında yazılı veya arama olarak belirttiğiniz zamanda size geri dönüş yapılmadıysa lütfen bize doğrudan telefonla ulaşınız.

Çalışmalarımıza katılan veya ilk defa görüşeceğimiz dostlarımız, lütfen uzun uzun cevaplamamız gereken sorularınız için telefonla bize ulaşınız, ne yazık ki uzun cevaplar yazmamız gereken mail veya mesajla iletilen sorulara - bilgi isteklerine yoğunluğumuz dolayısıyla hemen karşılık veremiyoruz.

Yurt dışından bize ulaşmak isteyen dostlarımız telefon numaramızı kendi telefonlarına kayıt ederek Whatsapp uygulamasından bize ulaşabilirler.

Sevgiyle
Levent Akkaya / Rota Akademi & Danışmanlık

 
Çalışma saatlerimiz, Pazar günü hariç, saat 11:00 - 19:00 arasındadır.

Telefonla iletişim konusunda bu saatlere özen göstermenizi rica ederiz.

Kısa mesaj ve mail ile her zaman bize ulaşabilirsiniz.

  
İLETİŞİM BİLGİLERİ

GSM / Whatsapp  : 0533 682 78 78

E- Mail  : levent@rotaakademi.com 

 
ÜYEMİZ OLUN  

Değerli dostlarım, sosyal paylaşım alanlarında veya yüz yüze gerçekleşen çalışmalarımızla birbirimize ulaşabilsek de biliyorsunuz ki bu alanlar farklı nedenlerle kısıtlanabiliyor, bu yüzden aşağıdaki link'e tıklayıp, iki dakikanızı ayırarak, ücretsiz olarak site üyemiz olursanız, her şeye rağmen bu kanaldan buluşabilir ve sizi aktivitelemizden haberdar edebiliriz.