• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Levent-Akkaya-Esmalar-Ve-Melekler/195763533846290?ref=hl
  • https://plus.google.com/u/0/+LeventAkkayaRota/photos
  • https://twitter.com/RotaAkademi

Bilinçaltı Sihirli Dokunuş

 

BİLİNÇALTI SİHİRLİ DOKUNUŞ 1 

HER YERDE İYİ HİSSETMEK
 

Kendinizi her yerde ve her oratamda iyi hissetmenizi sağlayabilecek küçük bir imgeleme egzersizini paylaşmak istiyorum. 

Bilinçaltı denilen adı kötüye çıkmış arkadaşımız aslında dilini öğrenirsek çok değerli bir dostumuz olabiliyor.
 

Sistem kurgu açısından çok basit, fakat göz önünde canlandırmalarınız sırasında etrafınızdaki sizi rahatsız edebilecek herşeyi etkisiz hale getirmenizi ve her başladığınız deneyimi kesinlikle yarıda kesmemenizi en yüksek verimi almanız adına tavsiye ederim. 

İlk Adım: 

Önce geçmişe dönüp uzun, uzun düşünün...
Hayatınız boyunca en mutlu, en huzurlu, en hafif, en rahat, en güvenli, en, en ... olduğunuz zamanı yakalayın.
Gözlerinizi kapatın. Kendinizi huzurlu ve mutlu hissettiğiniz bir melodi açın ve o an'a gidin. 

İliklerinize kadar yaşayın o zamanı. ( Bu arada seçtiğiniz melodi iki kez çalsın) 

İmgeleme çalışmasını yaparken etraftaki tüm detayları önemseyin ve canlandırın.
Kokular, ılık bir esinti veya akan bir suyun sesi. ( Ne kadar ayrıntılı bir imgelem kurgularsanız o kadar iyi, kendinizi iyi hissettirecek her şey olabilir) ikinci Adım: 

Bu kez yine melodiniz açık, yine o andasınız fakat ek olarak bedeninizde bir yere dokunmalısınız.
Mesela iki elin birbirine teması, kolların bağlanmış olması, dirseğe dokunma, vs. vs... 

Ayakta yada oturarak, insanların içindenken dahi rahatlıkla yapabildiğiniz bir dokunma hareketi olmalı. (Bunu da yaparken yine melodi iki kez çalsın) 


Üçüncü Adım: 

Bunu her gün yapın, ben iki kez çalsın dedim ama siz o mekanda o zamanda ne kadar kalmak istiyorsanız o kadar çalabilir melodi. Minimum olanı söyledim. 

Zamanla belirlediğiniz süre azalmasına rağmen aldığınız haz miktarı, rahatlık ve mutluluk aynı oluyor hatta artıyor.
Öyle ilerliyor ki şartlanmanız o dokunduğunuz yer neresi ise melodi olmadan hatta insanların içindeyken oraya dokunmanız yeterli olacaktır imgelemini kuruduğunuz ve kendiniz müthiş hissettiğiniz o yerde olmanıza. "Sağlıklı zihin, negatif etkilerden süzülmüş zihindir." 
Sevgilerimle... 
Levent AKKAYA
 BİLGİ - RANDEVU /  İLETİŞİM BİLGİLERİ 

Tüm çalışmalarımız hakkında bilgi ve randevu talepleriniz için iletişim numaramızdan veya mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Çalışmalarımıza Yurt içi veya Yurt dışı tüm lokasyonlardan telefonla veya mail aracılığıyla, bilgi ve isteklerinizi ileterek uzaktan katılabilirsiniz. 

Mail iletilerinizde lütfen isim - soyad, konu, istek hakkında bilgi veriniz. Sizinle telefonla iletişime geçmemizi istiyorsanız iletişim numaranızı ve uygun aranma saatlerinizi iletmeyi unutmayınız. ( 10:00 - 19:00 Arası ) 

Yurt dışı aramaları tarafımızdan yapılamamaktadır. Sizler bize iletişim numaramızdan ulaşabilir veya mail gönderebilirsiniz. 

Telefon görüşmeleri size en doğru bilgiyi vermek amacıyla bizzat Levent Akkaya tarafından yapıldığından, eğitim, seminer veya tespit görüşmeleri esnasında meşgul olabilir, yahut o an için cevaplanamayabilir. Lütfen bu gibi durumlarda çağrı tekrarından kaçınalım. Aramanız görüldüğünde en uygun zamanda size dönüş yapılacaktır. 

Site iletişim veya mail ile bize yapılan gönderiler sayfa güvenlik standartları gereği bazen spam olarak algılanabiliyor, talebiniz hakkında yazılı veya arama olarak belirttiğiniz zamanda size geri dönüş yapılmadıysa lütfen bize doğrudan telefonla ulaşınız. 

Çalışmalarımıza katılan veya ilk defa görüşeceğimiz dostlarımız, lütfen uzun uzun cevaplamamız gereken sorularınız için telefonla bize ulaşınız, ne yazık ki uzun cevaplar yazmamız gereken mail veya mesajla iletilen sorulara - bilgi isteklerine yoğunluğumuz dolayısıyla hemen karşılık veremiyoruz. 

Yurt dışından bize ulaşmak isteyen dostlarımız telefon numaramızı kendi telefonlarına kayıt ederek Viber - Whatsapp uygulamalarından bize ulaşabilirler.

Sevgiyle
Levent Akkaya


 Çalışma saatlerimiz, Pazar günü hariç, saat 10:00 - 19:00 arasındadır. Telefonla iletişim konusunda bu saatlere özen göstermenizi rica ederiz. Kısa mesaj ve mail ile her zaman bize ulaşabilirsiniz. 


İLETİŞİM BİLGİLERİ 

GSM         : 0533 682 78 78 

E- Mail      : levent@rotaakademi.com 

Firma Adı : Levent Akkaya Rota Danışmanlık 

Adres       : Rüstem Paşa Mahallesi, Gazi Paşa Caddesi, Raşit Ağa İş Hanı 8 / 24  Merkez / Yalova

(Ofisimizde randevusuz görüşme kabul edilmemektedir) 


ÜYEMİZ OLUN  


Değerli dostlarım, sosyal paylaşım alanlarında veya yüz yüze gerçekleşen çalışmalarımızla birbirimize ulaşabilsek de biliyorsunuz ki bu alanlar farklı nedenlerle kısıtlanabiliyor, bu yüzden aşağıdaki butona tıklayıp, iki dakikanızı ayırarak, ücretsiz olarak site üyemiz olursanız, her şeye rağmen bu kanaldan buluşabilir ve sizi aktivitelemizden haberdar edebiliriz.  

SOSYAL MEDYA'DA BİZİ TAKİP EDİN
  


Kullanım alanlarınıza göre aşağıdaki iconlara tıklayarak sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilir ve paylaşımda bulunabilirsiniz.