• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Levent-Akkaya-Esmalar-Ve-Melekler/195763533846290?ref=hl
  • https://plus.google.com/u/0/+LeventAkkayaRota/photos
  • https://twitter.com/RotaAkademi

Esma Ül Hüsna Genel Bilgiler / Makaleler


Esma Ül Hüsna Genel Bilgiler / Makaleler


 Değerli dostlarım, Esmalar hakkında yaptığımız çalışmalarda ve aktarımlardaki en önemli kısım, bu muhteşem değerlerin gerçekten ne olduğu, nasıl bir bütünlük taşıdığını, doğru olarak aktarabilmektir.

Sizlerin de bildiği gibi, web sitelerinde veya farklı görsel, işitsel kaynaklarda Esmalar hakkında masal tadında anlatılan pek çok hikaye mevcuttur. Ne yazık ki bilerek veya bilmeyerek uygulanan bu korkutma ve zora sokma hikayelerinin pek çoğunun kişileri Esmalara yakınlaştırmaktan çok uzaklaştırdığını üzüntüyle gözlemliyoruz.

Şimdi sizlerden ilk isteğim aşağıdaki makalelerde elimden geldiğince yalın bir dille anlatmaya çalıştığım Esma Ül Hüsna hakkında bilgileri, sanki daha önce bu konuda hiç bir şey bilmiyormuşçasına, önyargısızca okuyun.

Elbette ki maksadım sizi sadece kendi süşüncelerime inandırmak değil, ben her şeyden önce aklınıza seslenmeye çalışacağım, zaten bunu gerçekleştirebilirsem diğer duyduklarınız kendiliğinde sizi terk edip gidecektir, yeter ki gerçekten anlamaya çalışarak ve aklınızla değerlendirerek bu yöne doğru ilerleyin.


Sevgiyle
Levent Akkaya  


 ESMA ÜL HÜSNA NEDİR ?

 ESMALAR HANGİ YÖNDE GELİŞİM SAĞLAR ?

 BURÇLARA GÖRE ESMA ÜL HÜSNA NEDİR ?

 ESMA ÜL HÜSNA NEDEN ÖNEMLİDİR ?

 ESMALARI ZİKRETMEK İÇİN NEYE İHTİYACIMIZ VAR ?

 BİRİMSELLİKTEN BÜTÜNSELLİĞE ESMA ÜL HÜSNA 

 ESMALAR NEDEN KİŞİYE ÖZEL UYGULANMALI ?

 ESMA ÇALIŞMALARI NEDEN BAŞARILI OLUR ? 

 HAYY ÜL KAYYUM (ESMA ÜL HÜSNA)
BİLGİ - RANDEVU /  İLETİŞİM BİLGİLERİ 

Tüm çalışmalarımız hakkında bilgi ve randevu talepleriniz için iletişim numaramızdan veya mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Çalışmalarımıza Yurt içi veya Yurt dışı tüm lokasyonlardan telefonla veya mail aracılığıyla, bilgi ve isteklerinizi ileterek uzaktan katılabilirsiniz. 

Mail iletilerinizde lütfen isim - soyad, konu, istek hakkında bilgi veriniz. Sizinle telefonla iletişime geçmemizi istiyorsanız iletişim numaranızı ve uygun aranma saatlerinizi iletmeyi unutmayınız. ( 10:00 - 19:00 Arası ) 

Yurt dışı aramaları tarafımızdan yapılamamaktadır. Sizler bize iletişim numaramızdan ulaşabilir veya mail gönderebilirsiniz. 

Telefon görüşmeleri size en doğru bilgiyi vermek amacıyla bizzat Levent Akkaya tarafından yapıldığından, eğitim, seminer veya tespit görüşmeleri esnasında meşgul olabilir, yahut o an için cevaplanamayabilir. Lütfen bu gibi durumlarda çağrı tekrarından kaçınalım. Aramanız görüldüğünde en uygun zamanda size dönüş yapılacaktır. 

Site iletişim veya mail ile bize yapılan gönderiler sayfa güvenlik standartları gereği bazen spam olarak algılanabiliyor, talebiniz hakkında yazılı veya arama olarak belirttiğiniz zamanda size geri dönüş yapılmadıysa lütfen bize doğrudan telefonla ulaşınız. 

Çalışmalarımıza katılan veya ilk defa görüşeceğimiz dostlarımız, lütfen uzun uzun cevaplamamız gereken sorularınız için telefonla bize ulaşınız, ne yazık ki uzun cevaplar yazmamız gereken mail veya mesajla iletilen sorulara - bilgi isteklerine yoğunluğumuz dolayısıyla hemen karşılık veremiyoruz. 

Yurt dışından bize ulaşmak isteyen dostlarımız telefon numaramızı kendi telefonlarına kayıt ederek Viber - Whatsapp uygulamalarından bize ulaşabilirler.

Sevgiyle
Levent Akkaya


Çalışma saatlerimiz, Pazar günü hariç, saat 11:00 - 19:00 arasındadır. Telefonla iletişim konusunda bu saatlere özen göstermenizi rica ederiz. Kısa mesaj ve mail ile her zaman bize ulaşabilirsiniz. 


İLETİŞİM BİLGİLERİ 

GSM          : 0533 682 78 78 

E- Mail      : levent@rotaakademi.com 

Firma Adı : Levent Akkaya Rota Danışmanlık 

Adres       : Rüstem Paşa Mahallesi, Gazi Paşa Caddesi, Raşit Ağa İş Hanı 8 / 24  Merkez / Yalova

(Ofisimizde randevusuz görüşme kabul edilmemektedir) ÜYEMİZ OLUN  


Değerli dostlarım, sosyal paylaşım alanlarında veya yüz yüze gerçekleşen çalışmalarımızla birbirimize ulaşabilsek de biliyorsunuz ki bu alanlar farklı nedenlerle kısıtlanabiliyor, bu yüzden aşağıdaki butona tıklayıp, iki dakikanızı ayırarak, ücretsiz olarak site üyemiz olursanız, her şeye rağmen bu kanaldan buluşabilir ve sizi aktivitelemizden haberdar edebiliriz.  

SOSYAL MEDYA'DA BİZİ TAKİP EDİN
  


Kullanım alanlarınıza göre aşağıdaki iconlara tıklayarak sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilir ve paylaşımda bulunabilirsiniz.