• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Levent-Akkaya-Esmalar-Ve-Melekler/195763533846290?ref=hl
  • https://plus.google.com/u/0/+LeventAkkayaRota/photos
  • https://twitter.com/RotaAkademi

Anahtar Çalışmaları Ödeme Sayfası

ANAHTAR ÇALIŞMALARI ÜCRETİ NEDİR ve NE ZAMAN ÖDENİR ?

 Anahtar çalışmaları ücreti, seçtiğiniz çalışma farketmeksizin mail olarak çalışma teslimlerinde 250 TL ’dir. 

Çalışmanızın basılı bir kitapçık olarak adresinize teslim edilmesini isterseniz, kitapçık basım ücreti ve kargo ücreti çalışma ücretine +50 TL olarak eklenir. Yani 300 TL olarak değerlendirilir. 

(Kitapçık olarak, kargo teslim çalışmalar sadece yurt içindeki danışanlarımıza yöneliktir, yurt dışından katılan dostlarımıza sadece Mail teslim yapılır.  
Çalışma ücretinizi sizinle tespit görüşmesi yapmamızdan önce veya hemen sonra aşağıdaki yönetemlerden biriyle yapılmalıdır.

Ödemenizi yaptıktan sonra bizi iletişim yollarımızdan bilgilendirdiğinizde çalışmanız hazırlanmaya başlanır. 

Web sitemizde sizlere sunduğumuz çalışmalarımızın hepsi Levent Akkaya Rota Danışmanlık adıyla Danışmanlık Ücreti tanımıyla bireysel veya kurumsal olarak faturalandırılır. Fatura bilginizi bize iletebilirsiniz, fatura gönderimi mail olarak ücretsizdir, kargoyla gönderimde kargo ücreti tarafınıza yansıtılır. 

Çalışmalarınızı kargoyla kitapçık olarak istediyseniz kargo ücreti tarafımızdan karşılanır, ekstra bir ücret ödemezsiniz. 
Ödemelerinizi kredi kartıyla - banka kartıyla tek çekim veya kredi kartına taksitle güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.  

Aşağıdaki butonlardan isteğinize göre seçim yaptığınızda ödeme için www.leventakkaya.net.tr web sitemize yönlendireceksiniz. 

Çalışmanızı PDF dosyası olarak mail adresiniz istiyorsanız aşağıdaki butonu tıklayın. 

250 TL 


 


Çalışmanızın basılı bir kitapçık halinde adresinize veya istediğiniz bir MNG kargo şubesine gönderilmesini istiyorsanız

300 TL  

 BANKA HESAP bilgilerimiz yoluyla Havale veya EFT olarak. 

BANKA HESAP BİLGİLERİMİZ İÇİN TIKLAYINPTT Hesap numaramızla PTT havalesi yoluyla. 

HESAP NO : 11587412 / Levent AkkayaYurt dışından katılan danışanlarımız Western Union kanalıyla  ödeme yapabilir.


ÇALIŞMA ÜCRETİ PDF DOSYASI OLARAK MAİL TESLİM : 250  TL 

  Anahtar çalışmaları ödemenizi gerçekleştirdiyseniz lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerinden hangi kanaldan ödeme yaptığınızı bize iletiniz. 

Ödemenizi Tespit görüşmemiz öncesinde veya hemen sonrasında gerçekleştriebilirsiniz, siz ödeme bilginizi ilettiğinizde çalışmanız hazırlanmaya başlayacak ve size ilettiğimiz tarihte teslim edilecektir. 
 

BİLGİ - RANDEVU /  İLETİŞİM BİLGİLERİ 

Tüm çalışmalarımız hakkında bilgi ve randevu talepleriniz için iletişim numaramızdan veya mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Çalışmalarımıza Yurt içi veya Yurt dışı tüm lokasyonlardan telefonla veya mail aracılığıyla, bilgi ve isteklerinizi ileterek uzaktan katılabilirsiniz. 

Mail iletilerinizde lütfen isim - soyad, konu, istek hakkında bilgi veriniz. Sizinle telefonla iletişime geçmemizi istiyorsanız iletişim numaranızı ve uygun aranma saatlerinizi iletmeyi unutmayınız. ( 10:00 - 19:00 Arası ) 

Yurt dışı aramaları tarafımızdan yapılamamaktadır. Sizler bize iletişim numaramızdan ulaşabilir veya mail gönderebilirsiniz. 

Telefon görüşmeleri size en doğru bilgiyi vermek amacıyla bizzat Levent Akkaya tarafından yapıldığından, eğitim, seminer veya tespit görüşmeleri esnasında meşgul olabilir, yahut o an için cevaplanamayabilir. Lütfen bu gibi durumlarda çağrı tekrarından kaçınalım. Aramanız görüldüğünde en uygun zamanda size dönüş yapılacaktır. 

Site iletişim veya mail ile bize yapılan gönderiler sayfa güvenlik standartları gereği bazen spam olarak algılanabiliyor, talebiniz hakkında yazılı veya arama olarak belirttiğiniz zamanda size geri dönüş yapılmadıysa lütfen bize doğrudan telefonla ulaşınız. 

Çalışmalarımıza katılan veya ilk defa görüşeceğimiz dostlarımız, lütfen uzun uzun cevaplamamız gereken sorularınız için telefonla bize ulaşınız, ne yazık ki uzun cevaplar yazmamız gereken mail veya mesajla iletilen sorulara - bilgi isteklerine yoğunluğumuz dolayısıyla hemen karşılık veremiyoruz. 

Yurt dışından bize ulaşmak isteyen dostlarımız telefon numaramızı kendi telefonlarına kayıt ederek Viber - Whatsapp uygulamalarından bize ulaşabilirler.

Sevgiyle
Levent Akkaya


Çalışma saatlerimiz, Pazar günü hariç, saat 10:00 - 19:00 arasındadır. Telefonla iletişim konusunda bu saatlere özen göstermenizi rica ederiz. Kısa mesaj ve mail ile her zaman bize ulaşabilirsiniz. 


İLETİŞİM BİLGİLERİ 


GSM         : 0533 682 78 78 


E- Mail      : levent@rotaakademi.com 

Firma Adı : Levent Akkaya Rota Danışmanlık 

Adres       : Rüstem Paşa Mahallesi, Gazi Paşa Caddesi, Raşit Ağa İş Hanı 8 / 24  Merkez / Yalova

(Ofisimizde randevusuz görüşme kabul edilmemektedir) 


ÜYEMİZ OLUN  


Değerli dostlarım, sosyal paylaşım alanlarında veya yüz yüze gerçekleşen çalışmalarımızla birbirimize ulaşabilsek de biliyorsunuz ki bu alanlar farklı nedenlerle kısıtlanabiliyor, bu yüzden aşağıdaki butona tıklayıp, iki dakikanızı ayırarak, ücretsiz olarak site üyemiz olursanız, her şeye rağmen bu kanaldan buluşabilir ve sizi aktivitelemizden haberdar edebiliriz.  

SOSYAL MEDYA'DA BİZİ TAKİP EDİN
  


Kullanım alanlarınıza göre aşağıdaki iconlara tıklayarak sosyal medya hesaplarımıza ulaşabilir ve paylaşımda bulunabilirsiniz.