• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/pages/Levent-Akkaya-Esmalar-Ve-Melekler/195763533846290?ref=hl
  • https://plus.google.com/u/0/+LeventAkkayaRota/photos
  • https://twitter.com/RotaAkademi

Reiki ve Enerji İnisiasyonları

REİKİ VE ENERJİ İNİSYASYONLARI (UYUMLAMALAR)

Değerli dostlarım; 

Sitemizin Reiki ve enerji insiasyonları kısmına hoş geldiniz. 

Bu bölümün bizim yaşamımızda, uygulamalarımızda ve düşüncelerimizde her zaman özel bir yeri olmuştur. 

Bu özellik kendi yaşamımızda ve Reikiyle tanışmış tüm yaşamlardaki yükselen değerleri, kişisel gücü ve değişimi yakından izlememiz sayesinde edinilmiş deneyimlerle oluşmuştur.

Bizler bu sistemde;

-Ruhsal ve bedensel şifanın evrensel düzen içinde oluşacak bilinçle desteklenebileceğini. 

-Tüm varlık aleminin görebildiğimiz ve anlayabildiğimizden çok daha fazla şey içerdiğini.

-Fiziki bir yapımız olduğu gibi, bu fiziki yapıyı ayakta tutan ve evrensel düzenle bağını sağlayan bir enerji bedenimiz de var olduğunu.

-Bu enerjitik oluşumun sadece insan yapısıyla sınırlı olmayıp var olan her şeyin temel yapısını ve çevresiyle etkileşimlerini oluşturduğunu görüyoruz. 
 
Reiki ve enerji inisiyasyonları Evrensel düzene enerji yapısıyla doğrudan bağlı olan bir birim olan insanın kendi yapısında ve çevresindeki yapılarda bilinçlice pozitif etki edebilme eylemini işaret eder. 

Reiki sistemlerini sadece şifa yolu olarak değerlendirmekten öte, yaşamının kalitesini yükseltmek ve yardım edebilmenin, düzeltebilmenin, iyileştirebilmenin gücünü hisedebilmek amacıyla kullanılan harika bir yöntem olduğunu anlamak gerekir. 

Bir hayat tarzı olarak benimsenebilecek bu sistem, yaşamınızı en iyi koşullarda sürdürmeniz ve düzeni çok daha iyi anlayarak ilerlemenize yardımcı olacaktır. 

Sitemiz aracılığıyla yapılacak tüm İnisiyasyonlarımız uzaktan uyumlama veya yüzyüze inisiyasyon tekniğiyle gerçekleştirilmektedir, bize bire bir ulaşamayacağınız durumlarda bile, Dünya'nın her neresinde olrsanız olun, kendinizi en iyi hisettiğiniz yerde ve konumda eksiksiz bir eğitim ve destekle bu muhteşem yaşam desteğine varlığınızın kapılarını açabilirsiniz. 

İnisiye ve inisiyatör arasında kurulan bağ özeldir, sitemiz aracılığıyla alacağınız her uyumlama hakkında veya bu konularda ileride karşılaşacağınız her soruyla ilgili bizimle iletişim kurabilirsiniz, sizlere desteğimiz süreklidir. 
 
Enerji yaşamın temel kaynağıdır, tüm oluşta yaşanan her şey enerjinin bulunduğu formdaki işlevini açığa çıkarması ve faklı formalara dönüşmesinin sonuçlarıdır.

Levent Akkaya / Reiki Master Teacher

www.leventakkaya.net.tr / wwww.rotaakademi.com


 

UYUMLAMA (inisiasyon) NEDİR ?

Uyumlama (inisiyasyon) bu enerjinin kendi adına kullanımı ve başkalarına aktarılması için  gereken sistemin inisiyatör tarafından öğrenciye (inisiye) aktarılması anlamına gelir.

Bizim kültürümüzde eskilerin El vermek olarak adlandırdığı sistemin spiritüel yolla uygulanışıdır.

İnisiyasyona (Uyumlamaya) katılmak için uzun süren meditasyon vs. gibi teknikler uygulamış olmanız ya da özel yeteneklere sahip olmak gerekmez.

Öğretmen, öğrenciye belli kurallar dahilinde bu enerjinin aktarımı yapar ve uyumlanma sürecinde ve sonrasında karşılaşacağı her soruya cevap vermekle yükümlüdür. 


İNİSİYASYONLAR NASIL GERÇEKLEŞİR ? 

Tüm Reiki İnisiyasyonlarımıza  yüz yüze veya uzaktan uyumlama yöntemiyle katılabilirsiniz.

Yüz yüze eğitim ve inisiyasyonlarımız kişiye özel olarak Yalova / Merkez ofisimizde yapılmaktadır. 

Yüz yüze eğitim ve inisiyasyonlarımız için aşağıdaki sistemlerden seçim yaptıklarınız için telefon veya mail ile randevu alınız. 

Toplu eğitim ve inisiyasyonlarımız 6 kişilik guruplar halinde İstanbul / Bostancı eğitim salonumuzda gerçekleştirilmektedir.

Guruplarımıza dahil olmak için iletişim formlarımızdan veya sayfa sonundaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.  

Dünya'nın neresinde olursanız olun, inisiyasyon ve çalışmalarımıza uzaktan katılabilirsiniz,yapmanız gereken sadece sayfa sonundaki formdan başvuruda bulunmak veya iletişim kısmındaki telefon - mail bilgilerimizden doğrudan bize ulaşmaktır. 

 
UZAKTAN UYUMLAMA İNİSİYASYONLAR İÇİN DOĞRU BİR YOL MUDUR?

Enerji evrenin temel yapı taşıdır, dönüşümleriyle sürekli artan ve farklı titreşimleriyle yeni adlar alan bu büyük güç zamandan ve mekandan muhaftır.

İstenilen her yerde ve amaçta belli sistemler dahilinde kullanılabilir ve aktarılabilir.

Enerjide yakınlık ve uzaklık etkisi, temas yada temassızlık gibi fiziki etkenlerin gerekliliğinden söz edilemez, bu etkenler onun varlığını ve hareketini kısıtlayamaz.

Bu yüzden uzaktan yapılan uyumlamalar ve temas ile yapılan uyumlamalar arasında hiç bir fark yoktur. Aktarım ve gerçekleşen sonuç tamamen aynıdır.

Tüm enerji sistemlerinde var olan uzaktan şifa, aktarım çalışmalarındaki mantık ve işlev  uyumlamalarda da geçerlidir.

İnisiyelerimiz uyumlama sırasında veya kendi sistemlerini kullanımları sırasında yaşadıkları hissediş ve akışla bu konuyu şüphe duymayacak şekilde aşmaktadır.   

 
SİSTEM NASIL İŞLER - NASIL KATILABİLİRSİNİZ ?

Bildiğiniz ve bir çok kaynakta karşılaşacağınız gibi günümüzde bir çok farklı enerji İnisiyasyonu kullanılmaktadır.

İşlev gördükleri yönlerdeki farklılıkları ve enerji boyutundaki frekansları nedeniyle değişik isimlerle anılan ve kullanılan bu sistemleri sitemizde öne çıkan sistemleriyle inceliyebilir ve İnisiyasyonlarımıza katılabilirsiniz. 

Uyumlama sürecimizde, kaydınızı yaptırdıktan sonra birlikte belirleyeceğimiz gün ve saatte bilgilendirme görüşmesi yapacağız.

Bu görüşmede inisiye olacağınız sistem detaylıca aktarılacak, inisiyasyon aşaması ve kullanım hakkında bilgi verilecektir.

Ayrıca ders notlarınız İnisiasyon öncesinde mail adresinize iletilecektir. 

Bilgilendime görüşmelerimiz sizinle ortak belirleyeceğimiz saatte ve günde görüşme ücreti tamamen biz ait olarak gerçekleşecektir, bizim için inisiye olacağınız sistem hakkında eksiksiz bilgi sahibi olmanız en önemli kısımdır, çünkü ancak bu şekilde verimli bir kullanım sağlayabilirsiniz. 

İnisiyasyon sonrası ve ihtiyaç duyduğunuz her zaman bizimle iletişim kurabilir ve paylaşımda bulunabilirsiniz. 

Sitemizde gerçekleşen inisiasyonlar sadece Levent AKKAYA tarafından verilmektedir. 

İnisiyasyonlamız sonrasında Sertifikalarınız bize ileteceğiniz adrese en iyi kalitede basılmış olarak gönderilecektir. (Ayrıca elinizde yedeği bulunması için JPEG formatında yüksek çözünürlüklü olarak mail adresinize de gönderisi yapılacaktır)

Sitemizde uygulanan inisiyasyonlara ana başılıklar halinde aşağıdaki linklerden ulaşabilirsiniz. 

Aşamalı uyumlamalarımızda (Usui Reiki -  Kundalini Reki) daha önce uyumlandığınız seviyeler olsa da tazeleme yaparak birinci seviyeden başlayarak uyumlamalarınızı almalısınız.

Bu durum sembollerin kullanımı ve inisiyasyonun daha verimli olması açısından gereklidir. (Her inisiayatörün sembolleri birbirinden farklılıklar gösterebilir)

Ayrıca başka bir İnisiyatör tarafından uyumlanmış ve bu konuda şüpheleri olan veya inisiasyonunu tekrarlamak isteyenler de uyumlanma başvurusunda bulunabilirler.   


 
REİKİ VE ENERJİ İNİSİYASYONLARI
 
USUI REIKI RYOHO SERTİFİKALI İNİSİYASYONU

Ruhsal ve Bedensel bir şifa yöntemi olarak en yaygın olarak kullanılan Reiki sistemi Usui Reiki'dir. 

Usui Reiki içerdiği spiritüel bilgi bütünü ve bozulan maddi veya manevi yapıları şifalandıran bir sistem olarak yaşamınızın her yönünde kullanabileceğiniz harika bir rehberdir.

Teori ve uygulamada evrensel yaşam ve onun sistemi ile ilgilenmeye ve iletişim kurmaya başlayınca, bilinç yoluyla manevi merkezimize ulaşıp, sevgi ışığını bu sayede dünyaya aksettirebiliriz.

Reiki Evrensel yaşam enerjisinin belli bir rezonans içinde şifa ve bilinçlenme yolunda aktarımıdır.

Reiki'yi kullanabilmek için, öncelikle aşamalı olarak uygulanan inisiyasyon (uyumlanma) ve temel bir eğitim gerekir.

Reiki uyumlamalarında en önemli kısım bu aktarımı aldığınız kaynağın(kişinin) gerçekten inisiye adayına Reiki'nin içerdiği adımları ve mantığını net olarak aktarabilecek Ezoterik ve sistemsel bilgi bütününe sahip olmasıdır.

Çünkü Reikiye inisiye olmak önemli bir aşama olsa da onun kullanımı hakkında doğru bilgiyi almak da bir o kadar önemlidir. 

 
USUI REIKI RYOHO INISIYASYON SİSTEMİNİ İNCELEMEK İÇİN (TIKLAYIN)
 
KUNDALİNİ REİKİ SERTİFİKALI INISIYASYONU

Kundalini Reiki, enerji ve şifa çalışmalarında etkisini en rahat hissedeceğiniz ve hissettireceğiniz, uygulama alanı gayet geniş, hızlı ve güçlü bir sistemdir. 

Kundalini Reiki inisiasyonu üç aşamada gerçekleşir, zaman konusunda bir sınırlama olmamakla birlikte, üç aşamayı tamamlamanız için gereken minimum süre on gündür. 

Kundalini Reiki, Usui Reiki den farklı olarak dünyanın çekirdeğinden gelen enerji etkisini temsil etmektedir. Her maddenin ve varlığın bir çekirdek (merkez) enerjisi vardır ve bu merkez enerjisi evrensel düzen gereği daha büyük bir merkezden beslenir. 

Kundalini Reiki'nın hızlı ve güçlü bir şekilde işlev göstermesinin nedeni aktif bir yaşam ateşi taşımasından kaynaklanır. 

Aşağıdaki linkten bu sistemi ve inisiyasyon yöntemimizi detaylıca inceleyebilir ve dilerseniz Dünya'nın neresinde olursanız olun inisiyemiz olarak yaşam alevine uzaktan uyumlanabilirsiniz. 
 
KUNDALİNİ REİKİ İNİSİYASYON SİSTEMİNİ İNCELEMEK İÇİN (TIKLAYIN)
 
 
 
ALTIN ÜÇGEN SERTİFİKALI İNİSİYASYONU 

(Golden Triangle Healing System)

(Üçüncü Göz İnisiyasyonu)

Altın Üçgen İnisiyasyon sistemi kaynağı Mısır tanrıçası İsis'e dayanan, piramit etkisiyle vurgulanan güçlü  bir enerji ve şifalandırma sistemidir.

Bu bilgileri bir sembol olarak görebilirsiniz, hiç bir reiki sistemi dinsel motifler taşımaz ve inançsal bilgi aktarmaz. 
 
İsis sezgisel yeteneklerin ve spiritüel bilginin sembolü olarak betimlendiğinden Altın Üçgen de öncelikle bu alandaki etkisini gerçekleştirmektedir, yoğun olarak üçüncü göz ve kalp çakrası ile ilintili işlev gördüğünden üçüncü göz aktivasyon sistemi olarak da adlandırılır. 

- Enerji sistemi gayet güçlü ve işlevseldir, bir şifa enerjisi olarak kullanıldığında kalıtımsal hastalıklarda ve bilinçaltı temizliğinde etkili olarak kullanılır. 

- Altın Üçgen sistemi Kundalini sistemini ve Reiki enerjilerini %100 e kadar arttırma etkisiyle, destekleyici bir sistem oluşuyla öne çıkan bir uygulamadır. 

- Çabuk sinirlenen ve asabi yapılı kişilerde hızlı bir düzelme ve kontrol sağlar.

- Mutluluk enerjisini hissetmeniz ve aktarmanız konusunda size harika uygulamalar verecektir. 

- Özellikle şifa sistemleriyle çalışan, enerji sistemini ve sezgilerini kuvvetlendirmek, imajinasyon ve hayalgücünü daha etkin kullanmak isteyen uygulayıcılar tarafından edinilmesi gereken bir sistemdir.

- Şifa sistemi kullanıldıkça yoğun olarak uygulanan imajinasyon (göz önünde canlandırma) tekniği ilerler ve tüm spiritüel çalışmalarınızda çok daha hızlı aşama kaydedersiniz. 

Aşağıdaki linkten bu sistemi ve inisiasyon hakkında detaylı bilgileri inceleyebilir, Dünya'nın neresinde olursanız olun, bu harika sisteme inisiyemiz olarak uzaktan uyumlanabilirsiniz. 

 
ALTIN ÜÇGEN İNİSİYASYON SİSTEMİNİ İNCELEMEK İÇİN (TIKLAYIN)
 
GÜMÜŞ MOR ALEV (DÖNÜŞÜM ATEŞİ) SERTİFİKALI İNİSİYASYON SİSTEMİ

Gümüş Mor Alev (GMA) İnisiasyonlar gurubunda dönüştürücü etkisiyle harika bir deneyimdir, özellikle olaylarda ve mekanlarda sınırlama yapmadan negatif enerjinin dönüştürülmesi için her bilinçte şartsızca görev yapabilmesi onu inisiasyonlarımız arasında olmaz ise olmaz konumuna getiriyor.

Bu muhteşem enerjiden yaşamınızın her alanında fayda saylayacaksınız.

GMA Enerji kanalı aktif bir dönüştürücü etkidir, negatif enerjiyi pozitife çevirmek amacıyla kullanılır. 

Nasıl ateş bizim fiziki planımızda maddeyi dönüştürüp başka bir forma sokma kudretine sahipse Gümüş Mor Alev 'de enerji boyutunda negatif oluşumları yakarak pozitife dönüştürür.

Bu oluşumlar için herhangi bir sınır yoktur, bir duygu, ruhsal bir hal, bir düşünce, nesne, mekan, olay vs.  gibi her nevi oluş için An'da, geçmişte veya gelecekte çalışabilir, oluşların üzerlerindeki etkiyi pozitife çevirip yansımalarını belirleyebilirsiniz.  

Bu harika sistemi aşağıdaki linkimize tıklayarak detaylı olarak inceleyebilir, Dünya'nın neresinde olursanız olun inisiyemiz olarak bu sisteme uyumlanabilirsiniz. 

GÜMÜŞ MOR ALEV İNİSİYASYON SİSTEMİNİ İNCELEMEK İÇİN